Широк вагинален отвор

Дискусија во 'Интимни прашања и проблеми' започната од lilii, 20 април 2012.

 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.880
  Баш така... 'Машкоста' не смее да им биде доведена во прашање... никако! |(
   
  На NarCis@, kravce, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.848
  Допаѓања:
  46.124
  Ова е апсолутно точно.
   
  На kravce му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Emy867

  Emy867 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2014
  Пораки:
  1.748
  Допаѓања:
  62.780
  Речи му дека некој треба да те доведе до стенкање, т.е неговото височество ТОЈ.
  И дека како и за се, така и за тоа си треба време, доверба и опуштеност. Да не бара преку леб погача.
  Ако не па, пуштете порно, нека му стенкаат тие од таму:x:D.
   
  На Elinora, oblace1, Annath и 6 други им се допаѓа ова.
 4. Beauty.Mar

  Beauty.Mar Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2017
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  1.148
  Пол:
  Женски
  нормално, колку потесно толку подобро
   
  На David.wp17 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.880
  За кого? Тој со пенис ко шпагета?
   
  На Tote377, ocicka2014 и Alisa22 им се допаѓа ова.
 6. Beauty.Mar

  Beauty.Mar Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2017
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  1.148
  Пол:
  Женски
  за секој, барем од мое искуство
   
 7. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.880
  Терсене мажи си бирала.
   
  На Alisa22 и joy1 им се допаѓа ова.
 8. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.726
  Пол:
  Машки
  .....Затоа идеален партнер е тој со симетрички сооднос на полов орган и општ физикус....
  1: многу битен предуслов за совршен однос помеѓу машко и женско.
   
  На mira.mira му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Elinora

  Elinora Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Женски
  Хахаха ме изнасмеа!
   
 10. Stariot

  Stariot Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2012
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  105
  Пол:
  Машки
  Хмм, мислам дека проблемот не е до широката вагина, туку до малата машкост, но ....:^)
   
 11. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.432
  Допаѓања:
  9.218
  Пол:
  Женски
  Јас пак мислам дека е се до потезите кои се прават.
   
  На homer simson и WildMk им се допаѓа ова.
 12. homer simson

  homer simson Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2019
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Машки
  10cm maskost e dovolno za vaginata
   
  На WildMk и piksooki им се допаѓа ова.
 13. Мејз

  Мејз Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2018
  Пораки:
  381
  Допаѓања:
  3.915
  Пол:
  Женски
  За да те почеша :rofl::rofl:
   
  На Tote377, Different7, Tokyo. и 2 други им се допаѓа ова.
 14. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  455
  некое мало мало ама техничарче .... :rofl::lol: