1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Школски авантури

Дискусија во 'Канта' започната од Nikolcce, 2 април 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nikolcce

  Nikolcce Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2017
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Ајде девојќи раскажете некој авантуристички настан од училиштето.
  (ако има ваква тема слободно во канта)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.