Шлифки

Дискусија во 'Канта' започната од gnasa, 20 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gnasa

  gnasa Активен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Шлифки... сите знаеме како се прават ( со шмукање на кожата навнатре) за некои е знак на љубов, за некои чиста бебешка глупост или нешто што сте го правеле кога сте биле млади :) .... Дали го оставате вашиот партнер да ви прави шлифки? Дали ви се романтични или не?.... слободно искажете се овде :D :P
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.