1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шминка за 8 одд

Дискусија во 'Канта' започната од girl2, 2 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl2

  girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  243
  Пол:
  Женски
  :D стварно мислам дека е глупава темава ама ај дајте ми некои слики за шминка за 8 одд :lol: 8)
   
 2. LegallyBlonde13

  LegallyBlonde13 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2017
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  1.961
  За прва или за втора смена?
   
  На PogbaPol, stilas7, buba4e89 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.