Шопинг во Бугарија

Дискусија во 'Мода и стил' започната од belieber, 18 октомври 2011.

 1. kala21

  kala21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2013
  Пораки:
  1.792
  Допаѓања:
  15.305
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема,рано е за попуст на пролетната колекција.
   
  На Mia-K му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Perverzna€

  Perverzna€ Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2018
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Здраво ме интересира дали овој викенд сега ќе работат продавниците во Благоевград бидејќи е Велигден и дали имаат некои попусти?
   
 3. kala21

  kala21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2013
  Пораки:
  1.792
  Допаѓања:
  15.305
  Пол:
  Женски
  @duffi
  @Dust
  Женски дали ова значи дека се почнати попустите во Софија :D
  Screenshot_20190618-221608.jpg
  Благодарам:*
   
 4. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  9.765
  Допаѓања:
  119.687
  Најверојатно да. Таму почнуваат порано за разлика од Солун.
   
  На kala21 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  20.661
  Пол:
  Женски
  Сакам да одам на еден ден во Софија. Но пасошот ми истекува за еден месец. Ќе ми прават ли проблем на граница?
   
 6. Berguzar

  Berguzar Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  3.907
  Да
   
 7. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  2.015
  Пол:
  Машки
  Освен Парадајс, каде на друго место да се оди на шопинг?
   
 8. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.615
  Допаѓања:
  15.219
  Пол:
  Женски
  Сердика е подобар од Парадайс.

  Други молови е Софиа мол, Ринг и некои помали. Зависи што сакаш.
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  2.015
  Пол:
  Машки
  Сакам да си купам адидас патики, фармерки, парфем и наочари.
   
 10. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.615
  Допаѓања:
  15.219
  Пол:
  Женски
  Сердика и Парадајс има најголем избор, и тоа Сердика е подобро снабден мол.
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 11. kitty.m

  kitty.m Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2012
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  1.670
  Пол:
  Женски
  Дали знаете до кога траат попустите во Софија. Ќе имам можност да одам дури на почеток на февруари па да не ми биде џабе одењето тогаш |(
   
 12. Mimmi39

  Mimmi39 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2017
  Пораки:
  1.375
  Допаѓања:
  3.386
  Пол:
  Женски
  Минатата недела бев и беа почнати. Може ќе траат и во февруари, но нема да има голем избор од тоа што е на попуст.
  Имаа извадено нови колекции. Но, сигурно ќе најдеш нешто.

  Сердика, најдобро за шопинг.
   
  Последна измена од модератор: 19 јануари 2020
  На Компир Манџа и kitty.m им се допаѓа ова.
 13. lost123

  lost123 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2017
  Пораки:
  1.771
  Допаѓања:
  27.489
  Пол:
  Женски
  До кога траат попустите има некој точна информација??
   
 14. kala21

  kala21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2013
  Пораки:
  1.792
  Допаѓања:
  15.305
  Пол:
  Женски
  Јас знам дека почнуваат пред Нова година и можно е веќе да се завршени.
   
 15. lost123

  lost123 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2017
  Пораки:
  1.771
  Допаѓања:
  27.489
  Пол:
  Женски
  Завршени?? Не траат цел Јануари??
   
 16. kala21

  kala21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2013
  Пораки:
  1.792
  Допаѓања:
  15.305
  Пол:
  Женски
  Мислам не.
   
  На RosettaStone му/ѝ се допаѓа ова.
 17. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.980
  Пол:
  Женски
  И јас знам дека се до средина на февруари, ама ако смениле нешто еве нека пишат за сигурно тие кои биле.
   
 18. lost123

  lost123 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2017
  Пораки:
  1.771
  Допаѓања:
  27.489
  Пол:
  Женски
  Јас планирам да одам викендов, ако некој има точна било каква информација нека ми пише. Фала
   
 19. lost123

  lost123 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2017
  Пораки:
  1.771
  Допаѓања:
  27.489
  Пол:
  Женски
  Девојки да ве прашам во трговскиве поголемите може во нив да се пазарува во евра?
   
 20. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.105
  Допаѓања:
  2.015
  Пол:
  Машки
  Не.