Шопинг во Прилеп

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Fina Tinejdzerka, 28 август 2016.

 1. Fina Tinejdzerka

  Fina Tinejdzerka Активен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2016
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Епа вака дечки, јас сум од Прилеп и сакав да ја отворам темава со цел да дискутираме за тоа како се движат цените на разни парчиња облека, предмети, обувки и се друго што може да се купи од Прилеп :D. Да споделиме мислења за квалитети, попусти, нови бутици или други продавници...
  Паа, ајде Прилепчани навалете, а и да поканиме некој гостин да ни дојде на шопинг :rofl:
   
 2. aleksandrajaneska

  aleksandrajaneska Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2014
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  50
  Se nadevam deka za maturata 0l ke dojdam natamu..vikaat ubava roba imalo i ne bila skapa :)
   
  На Fina Tinejdzerka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Fina Tinejdzerka

  Fina Tinejdzerka Активен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2016
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски

  Па, да така е.. Има убави парчиња и за свечени пригоди:)
   
 4. aleksandrajaneska

  aleksandrajaneska Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2014
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  50
  Bese tamu ednas moj braced za matura pazarese i baska nesto nakit
   
  На Fina Tinejdzerka му/ѝ се допаѓа ова.