1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шопинг, шопинг, шопинг...

Дискусија во 'Канта' започната од Ikky1.5, 15 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ikky1.5

  Ikky1.5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Од кои продавници најчесто купувате облека, чевли и модни додатоци?
   
 2. Allthatglitters21

  Allthatglitters21 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2012
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  288
  Пол:
  Женски
  Скоро сите алишта ми се од Манго, или ако идам на шошпинг во Солун си купувам и од таму, H&M,Zara.
  А за чевли, од Фиоранџело, или од Штип-Баргала, за патики или Nike, Lacoste.
  Модни додатоци од Манго некое ланче, алка, или Сваровски.
   
 3. Champs.Elysees

  Champs.Elysees Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  117
  Па зависи квалитет и квантитет. Дел од облеката ми е купена од калиопе,теранова,бершка,манго,котон имам купено некои од маалски продавничиња.
  Не ми е битно од каде е купено парчето,битно ми е мене да ми се допаѓа, да ми се свиѓа како ми стои и материјалот да е добар.
  Морам да напоменам дека некои алишта кои си ги имам купено од околните продавнички останувале по издржливи за разлика од парчињата кои сум ги купила од некој бутик.
  Затоа веќе не ја гледам фирмата, одма го зимам доколку ми се допаѓа и цената му е прифатлива секако .
   
 4. renne

  renne Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  19
  Teмава може слободно да оди во канта.. Затоа што нема потреба од ваква тема.. т.е. има доволно теми каде што можеш да прашаш се што те интересира.. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.