1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шо ако вашиот партнер или партнерка видите да има секс со друг/а дали би се приклучиле?

Дискусија во 'Канта' започната од The*whitepapper*, 12 јуни 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The*whitepapper*

  The*whitepapper* Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Што би направиле?
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6.855
  Допаѓања:
  31.548
  Пол:
  Женски
  Би го оставила, а не уште да му се приклучам :puke:
  Неверен не ми треба ]:)
   
  На hermosa и The*whitepapper* им се допаѓа ова.
 3. marchi-cool

  marchi-cool Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.042
  Допаѓања:
  12.749
  Пол:
  Женски
  Кај ќе ги видиш жити се? Невернита на јавно место не се еб***ат
   
  На makedon81 и Davidmfo им се допаѓа ова.
 4. The*whitepapper*

  The*whitepapper* Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Doma na primer ti dodeka si izlezena
   
 5. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  415
  Допаѓања:
  1.455
  Пол:
  Женски
  Ne bi im se priklucila sigurno, a sto bi napravila..... neka ostane tajna:?:
   
 6. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  3.037
  Допаѓања:
  55.015
  Пол:
  Женски
  Ке им запалам миризливи стапчиња во бања, ке спремам баде- мантили, свежо цеден сок од портокал и кафе. После ке им сменам постелнина, ако сакаат втора партија на чист чаршав да се онадат.
   
  На Marina*F, Nigredo Odor, Alisa22 и 5 други им се допаѓа ова.
 7. The*whitepapper*

  The*whitepapper* Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Hahahaa
   
 8. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  3.037
  Допаѓања:
  55.015
  Пол:
  Женски
  Не знам што е смешно. Ја се трудам да се покажам ко права домаќинка, он на смеа ја тера. :!:
   
  На Dust, Alisa22, Дискретниот и 5 други им се допаѓа ова.
 9. The*whitepapper*

  The*whitepapper* Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
 10. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.472
  Допаѓања:
  273.783
  Пол:
  Женски
  ти шо би направил?
   
  На buba4e89, Alisa22 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 11. The*whitepapper*

  The*whitepapper* Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Bi gi ispotepal i dvajcata I nadvor pred vrata goli
   
  На marchi-cool и Harper им се допаѓа ова.
 12. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.372
  Пол:
  Женски
  Би се приклучила секако.
  Ќе им се налутам како можеле да почнат без мене, и воедно ќе ги замолам да ме почекаат да се подготвам за чинот.

  [​IMG]


  И викате почна распустот? Се приметува.
  Дечко оди пушти си порно, не туку се брукај вака јавно со вакви теми.
   
  На najjacha, Animali, Роберт 7 и 5 други им се допаѓа ова.
 13. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  3.037
  Допаѓања:
  55.015
  Пол:
  Женски
  ^ :o толку неочекувано.

  Зашо нема ич беег акција?

  Среќа не се обложив, ке изгубев. Сите пари би ги ставила на - ке им се приклучам.
   
  На cresa-jagoda, LiliBoz, stetoskop и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Harper

  Harper Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2018
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  6.359
  Пол:
  Женски
  И јас. Сите комшии да им смеат. Они мене :muscle:
   
  На cresa-jagoda, Rebecca_R и The*whitepapper* им се допаѓа ова.
 15. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.472
  Допаѓања:
  273.783
  Пол:
  Женски
  типично мушки |(
   
  На Animali, cresa-jagoda и LiliBoz им се допаѓа ова.
 16. The*whitepapper*

  The*whitepapper* Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Posle sex kafe da ne sakas da im svaram so kolaci?
   
 17. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.472
  Допаѓања:
  273.783
  Пол:
  Женски
  нека биде благо и онака животот е горчлив
   
  На hermosa, cresa-jagoda, LiliBoz и 4 други им се допаѓа ова.
 18. Harper

  Harper Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2018
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  6.359
  Пол:
  Женски
  Ја сум женско :D
   
 19. The*whitepapper*

  The*whitepapper* Активен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  E zosto se revoltira deka ke gi istepal
   
 20. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.043
  Допаѓања:
  159.404
  Пол:
  Женски
  Ја на твое место би се запрашала зашо отишла со друг место да се тепам...
   
  На mal.ecka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.