1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шо мислите за гледање порно?

Дискусија во 'Канта' започната од Birdy-Love, 2 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Birdy-Love

  Birdy-Love Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  Јас лично неам гледано досега :\ како страв да ми е на некој начин.........(искрено кажувам) :)
  Како би блијаело тоа на мене? o.O
   
 2. Birdy-Love

  Birdy-Love Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  абе ајде ми треба брз одговор, незнам шо да напраам :@ се двоумам да гледам или не :P
   
 3. sweat2

  sweat2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  и најде да прашуваш на форумов,ако сакаш гледај си ако не здравје
  ке си се едуцираш повеке ако те интресира
  ке ти користи хахаха
   
 4. Birdy-Love

  Birdy-Love Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  хахаха :P you made me laught :D епа знаеш шо че си глеам :D
   
 5. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  741
  на ова прашање најдобар одговор ке добиеш од мајка ти и татко ми
   
 6. Birdy-Love

  Birdy-Love Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  баШ одговор че си добијам :) тоа ти се вика убиј ме па да неживам :D
   
 7. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.039
  Гледај си ако ти носи душата ..што да ти речам
  само внимателно ;)
   
 8. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  567
  Хаха ДА. и :!: немој да се плашиш нема никој да искочи од таа страна (од мониторот).
  Глупости.Ако сакаш да гледаш-гледај.
   
 9. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  За порно не се прашува , туку се гледа :!:
   
 10. Birdy-Love

  Birdy-Love Активен член

  Се зачлени на:
  25 септември 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  4
  Па гледав и баш убаво ми дојде на душава се почуствував малце така "horny" XD :) :D
  П.С. и да некој не ми скокна пред очи хахах мала шала :)
   
 11. Caro

  Caro Активен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Не е ништо опасно во тоа ако гледаш,мала возбуда и тоа е тоа .. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.