1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Штедна книшка да се проверува онлајн

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Tanjamm, 11 март 2017.

 1. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  4.835
  Допаѓања:
  7.195
  Дали може онлајн да се контролира состојба на штедна книшка? Има ли некој вакво искуство?
   
 2. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  Може да се контролира доколку имаш активирано "Токен''
  Т
  оа се активира преку банка а после си имаш свој пасворд и си влегуваш кога сакаш
   
 3. Tanjamm

  Tanjamm Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  4.835
  Допаѓања:
  7.195
  Се плаќа тоа или чисто онака се логираш?
   
 4. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  Значи вака во банката кај што си клиент они ти даваат од кај нив податоци , потоа со тие податоци ти се регистрираш на нивната веб страна и откако се регистрираш со ставаш нови твои пасворд и лозинка и потоа можеш слободно да проверуваш состојба на ситр твои сметки кои ги посефуваш во таа банка , како лредитни картички сметка од плата, штедна сметка и ништо не се плаќа.
  Јас имам во две банки Стопанска и шпаркасе
   
  На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.648
  Пол:
  Женски
  Да, може и е многу практично.
   
 6. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  10.601
  Пол:
  Женски
  Само да одам во банка и веднаш се отвара штедна книшка или треба плус некој документ?
   
 7. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  4.342
  Допаѓања:
  151.318
  Лична карта само ....
   
  На SummerGirl и piksooki им се допаѓа ова.
 8. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  338
  Пол:
  Женски
  Moze, vo tutunska e bezpari
   
 9. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  10.601
  Пол:
  Женски
  За подигнување на пари од штедната книшка треба да ја носам неа и лична карта така?
   
 10. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  1.028
  Допаѓања:
  7.645
  Пол:
  Женски
  И картичката со трансакцијата
   
 11. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  10.601
  Пол:
  Женски
  Ти благодарам :inlove: