1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Штикли за свадба

Дискусија во 'Канта' започната од Mila00, 5 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mila00

  Mila00 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2011
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  2
  Драги пријателки, секоја девојка сака да изгледа најгламурозно на својата свадба. Освен фустанот, фрузурата, потребни се и штикли за комплетна убавина. Доколку сте во можност поставете некои слики од штикли за невеста кои вам најмногу ви се допаѓаат/ :inlove: Однапред фала!! :$
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.455
  Допаѓања:
  58.563
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.