1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Штоби промениле кај форумџиката над вас.

Дискусија во 'Канта' започната од erica, 3 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.036
  Пол:
  Женски
  Како што приметив ваква тема не најдов!
  Се е објаснето со насловот!
  Пример:Би го сменила аватарот или пак нешто друго. :) :*
   
 2. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  Најпрвин имам една забелешка.Насловот на темата има една грешка.Што би-се пишува оддалечено.

  Добро,ајде да почнеме.
  Корисничкото ;)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.474
  Допаѓања:
  63.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.