1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ако блиските дознаат која сте на форумов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од angel92, 4 декември 2011.

  1. Magnolija

    Magnolija Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    1.674
    Допаѓања:
    7.645
    Никој бре не би ме дознал ако не се сликите во модни критики и линковите од музиката која ја слушам. Добро може еден, евентуално двајца или тројца. Надвор баш и не ја покажувам внатрешната моја, мила страна. И пошо се работи за поединци гајле ми е и така нив си ги сакам и обратно и нема потреба да се припазувам од нив. Него не би сакала некои други, споредни луѓе да знаат шо ми се врти во главата.
     
  2. meU

    meU Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2010
    Пораки:
    2.633
    Допаѓања:
    3.050
    Дознале или не, ваму или во живо тоа јас што имам да го кажам ќе го кажам.
    Се едно ми е дали некој се замара да ме следи, да ми чита постови, да глуми детектив откривајќи која сум јас.
    Незнам само како не би ги мрзело да губат време на такви работи. |(
     
  3. IvanaMkd

    IvanaMkd Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2012
    Пораки:
    4.184
    Допаѓања:
    3.051
    Јас од тоа не стравувам ни најмалце. Моето однесување не е ни недолично, ни вулгарно, ни навредувачко итн. и нема што да ме плаши. Во секој случај, тоа сум јас.
     
    На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. innablood

    innablood Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    1.324
    Не би сакала, најн, најн.
    Иам овде некои приватни ствари споделено, иако се пазам. Успат овде ја покажувам некогаш мојата нежна страна која лежи во срцевината на оревот кога ќе ме спопаднат некои кризи, многу фрустрации, нервози, љубови, желби, поплаки и ред други работи.

    А и да ме дознаат, па нема да е смак света.
     
  5. naturally

    naturally Популарен член

    Се зачлени на:
    15 февруари 2012
    Пораки:
    1.014
    Допаѓања:
    3.362
    Не кажувам и не би кажувала некои тајни на форумов, така да сеедно ми е ;) иако сестра ми знае која сум. На 2 ги имам откриено :D на едната дури и порака и пишав :), a и не се замарам толку со нивните мислења..што сакаат нека си пишуваат нивна слобода ;).
    За едната го променив мислењето на подобро, не знаев дека е таква :!:
     
  6. skorpija123

    skorpija123 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 јули 2011
    Пораки:
    699
    Допаѓања:
    2.624
    немaм што дa кријaм...тоa што имaм дa го кaжaм ќе го кaжaм дaли нa форумов или нa друг нaчин...инaче имaм еднa личност откриено :)
     
  7. LadyH

    LadyH Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 август 2011
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    85
    не би сакала, незнам зошто, ама ете си читкам и пишувам само од дома, кога сум си сама и претежно навечер. другарките не ни претпоставуваат дека воопшто сум член на форум, а ако дознаат, тоа би биле личности што ми се блиски и што ги знаат моите размислувања и проблеми (претежно) а баш имам сликички спремено за темата модни критики и слики од идеи за нокти, ама сепак не ги објавувам. нека остане анонимно сега за сега. :*
     
    На bella.honey му/ѝ се допаѓа ова.
  8. bella.honey

    bella.honey Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    639
    Допаѓања:
    295
    Немам од што да се плашам. Сепак, се задржувам до анонимноста. :) Не за друго, имам многу мислења пишувано за менструација итн итн па ако ме дознае некој школски посебно, има да ме заебава дури не легнам под земја. :lol:
    Инаку шознам, баш ми е сеедно :rofl:
    Сепак, не ми е толку толку сеедно бидејќи несакам сите да ги дознаат моите проблеми и нервиранции и се тоа... Затоа и сум зачленета на форумов да се олеснам и советувам со некои што не ме знаат, да сакав без никакви анонимности, слободно ќе залепев плакат во градов со реферат во кој ќе ги има сите моите проблеми и глупости :^)
     
  9. Peperutka90

    Peperutka90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.082
    освен дечко ми друг никој не знае која сум, и дека воопшто сум член на форумот :)
    дечко ми дозна сосема случајно, дојде ненајавено а јас бев уклучена и пишував пост во некоја тема ( не можам баш да се сетам) и само ми рече ПЕПЕРУТЧЕ МОЕ УБАВО и се насмеа. Ме апсеше :lol: :lol: :lol:
    така да неам гајле, он нити го отвара форумов, нити па се замара, и онака се што пишувам тука си правм муабет на истата тема со него :)
     
  10. lola-86

    lola-86 Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 мај 2011
    Пораки:
    729
    Допаѓања:
    198
    Не ми е гајле воопшто.Поарно е да не знаат нормално али ипак и да дознаат па што не е крај на светот,па тоа сум си јас!
     
  11. anastasceto

    anastasceto Активен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2012
    Пораки:
    58
    Допаѓања:
    6
    мене ич не ми е гајле знаат некои оти го користам форумот така да не се замарам...
     
  12. Sara123

    Sara123 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    3.279
    Допаѓања:
    2.305
    Пол:
    Женски
    Ништо посебно.. :?:
     
  13. jagotka123

    jagotka123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 март 2012
    Пораки:
    1.639
    Допаѓања:
    240
    Пол:
    Женски
    Не ми е гајле ако блиските дознаат која сум на форумов :)
     
  14. BlackSwan5

    BlackSwan5 Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јуни 2011
    Пораки:
    2.765
    Допаѓања:
    3.558
    Брат ми ми го знае никот,го прочитал додека сум седела на Фемина.Ми пречи иако нема којзнае што да прочита.Не сакам никој а поготово домашните да ми ги читаат мислењата во Сдк.Ќе ми биде глупо да видат што чувствувам,за што размислувам.Многу сум стегната кога се работи за тоа,не сакам на никој ништо да кажувам.
     
    На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
  15. N.Kety

    N.Kety Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јануари 2012
    Пораки:
    1.219
    Допаѓања:
    1.763
    ке биде страшно хахаха...нејкам никој да ми чита мои чуства
     
  16. soncenceto.matea

    soncenceto.matea Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 февруари 2012
    Пораки:
    210
    Допаѓања:
    57
  17. Shpagetta

    Shpagetta Популарен член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2011
    Пораки:
    730
    Допаѓања:
    2.390
    Ништо. Знаат некои:)
     
  18. senjorita.lombardi

    senjorita.lombardi Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2011
    Пораки:
    1.207
    Допаѓања:
    755
    не дека ке биде нешто посебно кога ке дознаат, ама не сакам се да знаат за мене..
     
  19. the-dark-angel

    the-dark-angel Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 март 2012
    Пораки:
    227
    Допаѓања:
    37
    Ништо..си имаме некое правило..тоа што го пишувам тука..не се коментира.:D
     
  20. Stoimenovska

    Stoimenovska Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 јули 2011
    Пораки:
    916
    Допаѓања:
    2.182
    Ха, другарките оние што се најавени овде, знаат која сум! :D Пред нив немам неоткриени тајни! :)