1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ако те зафркне колега од работа?

Дискусија во 'Сингл' започната од marionce, 10 јануари 2010.

 1. marionce

  marionce Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  sto da pravis ako te zafrkna kolegata od rabota?
  i toa kako mi go..... znaci ova mazive se strasna rabota .... na kraj zaklucokot bese deka toa sto bese bese i ostanuvame kolegi :!: a kako kolegi posle seto toa sto se sluci :?:
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  мажите се тоа што се.... но твоја грешка е што воопшто си се вплеткала со него
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.878
  Допаѓања:
  65.889
  Пол:
  Женски
  Pa ke se pravite deka nisto ne bilo... i jas sum imala takvo iskustvo, no zaradi rabotata mora da se komunicira neli? ne moze poinaku, toa e.
   
  На rose60 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Абе тоа ти е гадови! сепак треба да се правиш ко да ништо не ни било, тоа го знаел тој, па користел...цццц
   
 5. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  ima del rabota-temata e za tamu :doh:
   
 6. Lilik

  Lilik Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2022
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  6.243
  Пол:
  Женски
  Neznam sto da pisam no ne e dobra ideja da se pletka covek so.kolegi