1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би било кога би било...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од ludacaa, 10 јуни 2010.

 1. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  ееееее да не си ја пишев прва година на квадрат моите би имале повеке доверба у мене и немаше толку многу да ме напињаааат седни учи па учи..


  ајдеееее дечки кажете сиии што би било кога би билоооо :D :D :D :D :D
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Да седнев навреме на учам за матура, да не велев „ Има време“ сега немаше деноноќно да висам над книгата :(
   
 3. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.588
  Да не јадев толку многу неконтролирано, сега немаше да сум со 10+ kg и немаше да живеам само на Јаворов сируп... Јбг :^)
   
  На MissAlena му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Superiska

  Superiska Нов член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2010
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  33
  Da ne propustiv,sega ke ziveev vo majami!
   
 5. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  да бев трезна таа вечер ќе беше најубавата .. ама ЌЕ беше
   
 6. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  Да не се запишев на овој проклет факултет, да си бев на другиот кој што сакав, сега ќе спремав дипломска :@
   
 7. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  73
  Да се запишев во средното уметничко... Во кој ли правец ќе ми тргнеше животот? Како ли ќе ми беше сега, што ќе ми се случуваше? Ќе ги запознаев ли по некоја случајност луѓето кои ги познавам сега? Ќе го запознаев ли зверот? :| :| :|
   
 8. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  да се запишев на оној факултет сега се ќе беше супер и под контрола и без нервозииии :devil:
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Да не ми беше носот толку високо таа вечер, сега ќе бев на сосем друго место со сосем друга особа.
   
 10. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.660
  Допаѓања:
  196.334
  Пол:
  Женски
  Што ќе беше ако одберев да останам во Охрид наместо да дојдам тука во Скопје?

  Еххх... ама никогаш не се прашувам што би било кога би било - затоа што ако се прашувам - тоа значи дека се каам што сум или не сум направила нешто...
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Цело време се чудам - нешто не ми штима. Еве што било...
  se-i-sesto/sto-ako-t2005/
  Не се слични?
   
 12. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.712
  Допаѓања:
  7.873
  Пол:
  Женски
  Со тек на време научив успешно да не си го поставувам ова прашање никогаш,и на тој начин да ја одбегнам замката на вакво непродуктивно трошење нерви и време.Што би било кога би било,веројатно нешто спротивно на тоа што сега е,а можеби слично или исто,кој би можел да знае.Но,така е како што е,ми се допаѓало тоа мене или не.И можам да се отепам во премотување филмови,но тоа не би ми помогнало да сменам нешто.Затоа настојувам и засега добро ми оди,да ги гледам работите какви што се,сега и овде.
   
 13. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Што би било ако не речев така тој ден ?Ќе тагував ли сега ??
   
 14. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Што би било кога оваа тема би била заклучена како дупла ? :rofl: :lol:
   
  На CosmoGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Ете го мојот пост таму погоре, ама кој ме шиша?
  :lol: :lol:
   
 16. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.043
  Допаѓања:
  6.467
  Пол:
  Женски
  Што би било кога немаше сега да имам ваков дечко?Дали се ќе беше убаво,совршено и интересно.ДА ќе го живеев животот.А сега... :(
   
 17. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Немаше да коментирам овде :)
  Што ќе беше да не ја запознаев неа никогаш?
   
 18. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.321
  Допаѓања:
  5.836
  Што би било ако ми кажеше макар еднаш дека ме сака..? ;(
   
  На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
 19. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  да не се плеткам не сум администратор,ама темата гласи што би било кога би било...значи на пример,кога би била висока не би имала потреба од штикли.затоа и звучи како дупла со темата што ако
   
 20. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Што би било кога би останала бремена на овие години?

  тииииииииииииит: одговор> немаше да завршиш факултет и воопшто немаше да видиш живот :D