1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би им кажале на тие што ве предале?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Barby112, 10 јуни 2016.

  1. Loretta

    Loretta Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2013
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    637
    ...a тој душичка, немал срце да одбие.. :envy: :puke:
     
    На ToksycznaReakcja му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Barby112

    Barby112 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јуни 2016
    Пораки:
    53
    Допаѓања:
    49
    Пол:
    Женски
    хахах тоа е душичка (wtf) оваа го испофакала светицата... Уф бе за тие знам jас што треба :punch:(wtf) само боксови -Котекот е од Раjот, за таквите-
     
  3. Loretta

    Loretta Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2013
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    637
    ах бе @Barby112 , душо, во ред, нејзините морални вредности ги отпишавме, но имам чувство дека го браниш, а не треба! Ако си имала врска со него која ако му значела нешто, тој требало да не си дозволи било која да ја плесне, макар и гола му се нудела, а камо ли другарка твоја. Не му верувај на зборовите, нит те сака нит те почитува кога си дозволил ваква глупост, па уште има и дрскост да ѕи се јавува, да ти долева сол на раната. Ај стави се на негово место-да сакаш некого многу и друг презгоден да ти се нуди, па уште и другар да му е, што ќе направиш?
     
    На Barby112 и ToksycznaReakcja им се допаѓа ова.
  4. Barby112

    Barby112 Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јуни 2016
    Пораки:
    53
    Допаѓања:
    49
    Пол:
    Женски
    :):)
    ех @Loretta абе како сестри бевме што маjка бараше со него.. Од сите баш него го одбра ... Искрено не беше посериозно тоа што го имав со него, не го сакав толку многу за да поместам планини како сега тоа што го чуствувам за моjот сегашен дечко. Мене ми е тешко кога ми текнува колку сум била добра со неа и сум имала навистина од срце вистинско приjателство, секогаш сум била тука за неа за се што и да и треба. Се револтирам @Loretta наjмногу што се и кажував и се доверував, а таа мене зад грб ми кроела план, а jас со чисто срце и мисли за неа. Па да ти кажам некогаш и си викам, убаво и направил jа искористи и jа фрли како последно искористено марамче иако после се и лошо не и посакувам поради тоа што е девоjче и зошто сум пред се човек. Али да и се пукне нос заслужува!!! Знаеше таа колку не сакам jас такви, заебани и валкани игри дури и се пресели во друга држава. Се надевам дека ке се сретнеме еден ден е тогаш нема да изброjам до 3 туку одма ке и светнат неколку светулки ако не jас друг ке го направи тоа место мене зошто таквите "персони" како неа не стигнуваат многу далеку. :punch::swear: А иначе два збора да кажам за него. Тоj за мене представува бледа слика нешто без никакво значеюе.. А нема лоша душа тоа знам и сите го сакаат ама ете добро е што не завршив со него и онака беше премногу мирен за мене, таквите не знаеш што ти мислат упм :D и накраj ете ОПА... Не ми додава сол на раната туку го боли тоа што сум срекна со друг и што нема шанси со него. Паднат му е ниско коефициентот на самодоверба. ;) па сака да ме купи со коли и станови, мрш ма тамуу! :D :)
     
    Последна измена: 15 јуни 2016
  5. MiloMalo

    MiloMalo Популарен член

    Се зачлени на:
    5 август 2011
    Пораки:
    891
    Допаѓања:
    2.916
    Пол:
    Женски
    Проблемот е додека ти дојде сеедното. После се е полесно.
    Кршете глава!
     
    На SnowWhite8, LittlePinky и Barby112 им се допаѓа ова.
  6. Summerlover

    Summerlover Форумски идол

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    5.531
    Допаѓања:
    34.908
    Што би им кажала? Па фала, што друго :rofl: Таквите луѓе ни ги прават најголемите услуги во нашиот живот, сами знаат каде е вратата :D
    Никогаш не ми било криво што ме повредиле, туку што времето ми го трошеле за џабе. And I don't like my time being wasted :emo:
     
    На mileystar, SnowWhite8, LittlePinky и 4 други им се допаѓа ова.
  7. КикиМаус

    КикиМаус Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2016
    Пораки:
    2.135
    Допаѓања:
    17.715
    За вошки не трошам зборови.
    Може онака уличарски би ги плукнала но не знам дали вреди днк да оставам на нив..
     
    На Petra777 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Petra777

    Petra777 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2015
    Пораки:
    2.877
    Допаѓања:
    29.047
    Пол:
    Женски
    Фала ви за се !
    Од вас научив многу. Лекции за цел живот. :bow:
     
    На mileystar, Barby112 и КикиМаус им се допаѓа ова.
  9. Babyby

    Babyby Популарен член

    Се зачлени на:
    8 јуни 2012
    Пораки:
    453
    Допаѓања:
    2.549
    Пол:
    Женски
    Ништо... Не се повеќе вредни за да им посветам ни 5 секунди од мојов живот за да им кажам нешто..
     
    На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Или се’ во лице и игнор засекогаш, или ниту збор и секако бришење од листата на контакти.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.