1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би кажале за: Ask.fm

Дискусија во 'Канта' започната од Srce-123, 5 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srce-123

  Srce-123 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  7
  Што мислите за АСК.ФМ?
  Дали преку него се стекнуваат пријатели?
  Како би го опишале?
  Со кој збор би го опишале?
  И слично.. :*

  www.ask.fm :)
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.211
  Допаѓања:
  41.331
  [​IMG]
  Cо закон треба да се забрани :)
   
  На Antoninaaa и Srce-123 им се допаѓа ова.
 3. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  Не знам кој го измислил, со која цел и со која потреба :^) |(
   
  На Srce-123 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.895
  Допаѓања:
  20.356
  Пол:
  Женски
  Најголема глупост на векот, амин поглупо |(
   
  На Srce-123 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.950
  Пол:
  Женски
  slobodno-vreme/ask-fm-ask-fm-t14413/
  Се моли членката да го пребара форумот горе десно на пребарувачот дали веќе постои таква тема пред да отвори нова или да ја разгледа соодветната категорија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.