1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би направила ако времето се врати назад...

Дискусија во 'Канта' започната од CrazyCrazy09, 3 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CrazyCrazy09

  CrazyCrazy09 Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Што би направила ако времето се врати назад... :?: баш се мислев за темава.. барав барав неможев да најдам. ако има иста канта! :rofl:
  вие што би направиле ако се врати времето назад? Јас дефинитивно немаше да ги направам истите грешки.. ах.. :worried:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.684
  Допаѓања:
  64.980
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.