1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би направиле во моментов да бевте изнервирани??

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од isabella0312, 8 јули 2012.

 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Ќе искршев нешто и ќе плачев и ќе викав како луда! :rofl: :rofl: :rofl:
   
 2. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
 3. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  Ќе ја земев чашава до мене и ке ја истурев на првиот што ке го сретнам,ке ја лупнев вратава,ке се изнавикав и ке си излезев како ништо да не се десило.
   
 4. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  469
  Ќе се дерев по некого без причина и ќе почне да ме боли глава од нервоза.
   
 5. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.886
  Допаѓања:
  4.891
  Пол:
  Женски
  Изнервирана сум и ќутам.Што е чудно кај мене,секогаш сум сакала да се испрзнам кога сум нервозна,или да викам или да плачам,ама сега ќутам. :rofl: :rofl: :rofl:
   
 6. HeidiDiWalt

  HeidiDiWalt Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  1.515
  Ќе се фатам за глава, ќе мижам и триесетина секунди ќе издишувам длабоко и брзо. Во тоа време солзите сами ќе си дојдеа, па ќе го побарам оној кој ме изневирал и ќе му се обратам, дали со збор првин или со дело, зависно од ситуацијата.
   
 7. OmniaVanitas

  OmniaVanitas Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  1.472
  Моментално СУМ изнервирана. Конкретно во овој случај, неврозата не може да промени ништо. Затоа после неколку кажани зборови, се повлекувам до наредното избувнивање!
   
 8. mackica-1

  mackica-1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Па не знам би закачила еден добар шамар некому хахаха обично сум смирена личност ама кога ќе се инервирам, боље настрана пошо искри летаат од мене :D
   
 9. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  478
  Првиот што е до мене ќе си има маки со ушите :D :lol: :lol: :D :lol: :D
   
 10. xoxo..gossip-girl

  xoxo..gossip-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2013
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  642
  Кога сум изнервирана не избувнувам чекам малку со ладна глава да размислам.
   
 11. Srckata28

  Srckata28 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.665
  Допаѓања:
  22.332
  Пол:
  Женски
  па еве и сега сум изнервирана а кога сум изнервирана ке грицкам нокти :devil: ке пуштам некоја таЖна песна и ке си плачам :( ии на сите ке ги викам и ке се карам со ситее :tmi:
   
 12. barbie28

  barbie28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2012
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  76
  Одма варам кафенце,палам цигара и пуштам музика ,се опуштам а после идам у напад :D на ладна глава
   
 13. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  244
  Пол:
  Машки
  хаха од нервоза ја растурам собата.На една страна јастуците,на друга ќебето.И исто така ке се изнаплачев. :headbang:
   
 14. Sarchy..Lolly

  Sarchy..Lolly Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  a jas koga sum iznervirana sekogas se isturam na pogresna licnost sto nee e kriva za nisto ...
  inaku vcera od nervoza strana na fb si napraviv pa ke se zanimavam na stranata https://www.facebook.com/pages/%D0%97%D ... 467?ref=hl lajknete pa da pocnam so objavi... mislam ako sakate :))
   
 15. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  410
  Пол:
  Женски
  Ke zemev da jadam blago :D
   
  На fallenangel му/ѝ се допаѓа ова.
 16. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  16.150
  Ќе слушав тажни песни соодветни на ситуацијата или оние кои ме потсеќаат на мојот живот:fubar::music:, ќе плачев;(,ќе јадев благо:^:,ќе грицкав нокти, ќе стоев пред огледало и ќе се запрашав зошто ова мене ми се случува:headbang:, ќе се лигавев на форумов:lol: и да можев душата ќе му ја извадев на тој што ме изнервирал. :devil::punch:
   
  На Janina му/ѝ се допаѓа ова.
 17. mareane

  mareane Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  8.406
  Допаѓања:
  263.532
  Пол:
  Женски
  До пред некое време кога бев изнервирана плачев а сега не можам многу ретко солзите ми идат Сега најчесто си пишувам на форумов за тоа што ме мачи а искрено ако е бааѓи голема нервозата знам и да голтнам некое апче
   
 18. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  Ќе траснев врата.
   
 19. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  347
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Ако бев изнервирана премногу ќе почнев прво по вратата да тропам,па ќе седнев на компјутер ке си пуштев музика,ќе седев на фб,ќе читав и пишував низ форумов и ке ми поминеше нервозата.А уз меѓу време ќе се погледнев и на огледалцето што стои до мене и ке се прашав „Зошто сето ова мора мене да ми се случува“
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.383
  Допаѓања:
  9.314
  Пол:
  Женски
  Би му удрила шамар на тој што ме изнервирал како еднаш :rofl::rofl::rofl: хахха и после и се каела. Не ми трае лутењето многу