1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би направиле пред да одите на спиење?

Дискусија во 'Канта' започната од cvetelina, 17 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cvetelina

  cvetelina Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  54
  јас би се помолила за мирот што ми го дава госпд,а потоа би му се јавила на оној кој ми знаци и би му посакала....... :D па наравно ДА МЕ СОНУВА ХАХАХХАХХАХА :rofl: :rofl: :rofl:
   
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
  :?: би отишла во WC, би се измочкала и би ги измила забите, после би го наместила телевизорот да се исклучи сам, би си легнала.....и би сонувала како темава добива клуч |-) |-) |-)
   
 3. renata76

  renata76 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  34
  После сексот би се туширала и право на кревет.......
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.