Што би правеле кога би бил машки

Дискусија во 'Канта' започната од kerber, 19 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kerber

  kerber Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  7
  Тема за жените кога би биле мажи??????
   
 2. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  552
  Пол:
  Женски
  ова не е тема за во религија да биде поставена..обрни внимание каде отвараш теми.
   
 3. WiseGuy

  WiseGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  99
  Kако не е за во религија?! Па прво нешто што ми дојде да кажам кога прочитав беше "Исусе Христе!!!" :rofl: :rofl: :rofl:
   
 4. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.