1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би сакале да ви прави ОН/ОНА?

Дискусија во 'Секс' започната од Biny, 23 март 2019.

 1. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  185
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Машки
  Не мора да биде сексуално може да биде и подарок/гест/збор што ќе ве "полуди'?
   
 2. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  346
  Пол:
  Женски
  Da moze da prodolzi uste eden pola saat otkako kje "zavrsi" rabota:)
   
  На Trajan12345, Trexane, Romancer и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Puellapulchra

  Puellapulchra Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2022
  Пораки:
  2.021
  Допаѓања:
  6.032
  Пол:
  Женски
  Да ми купи јахта сакам
   
  На sino.o.oka и ivanamackica им се допаѓа ова.
 4. DarkStormm

  DarkStormm Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2021
  Пораки:
  1.405
  Допаѓања:
  4.854
  Пол:
  Женски
  Да ме измасира. Да ме исфенира, да ме погали. Се што не прави.
   
  На Meddy, Avionka и Lily. 04 им се допаѓа ова.
 5. ivanamackica

  ivanamackica Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2018
  Пораки:
  720
  Допаѓања:
  1.044
  Пол:
  Женски
  Да ме врзе со лисици за кревет:lol:
   
  На diskreten32, Ekvador и Meddy им се допаѓа ова.
 6. Pacifist

  Pacifist Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2018
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  2.261
  Пол:
  Машки
  Сакам да ми меси пита пошто има една мисла дека патот до срцето на мажот лежи преку желудникот и откако ќе ме нахрани, да и се заблагодарам и да и тргнам едно попско е_ење па да не знае кај да се сврти од радосна избезуменост:inlove:
   
 7. Adidas888

  Adidas888 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2022
  Пораки:
  3.836
  Допаѓања:
  14.817
  Пол:
  Женски
  Да ми даде картичката и да ми каже еве почасти се
   
  На sino.o.oka, Dudo и Avionka им се допаѓа ова.
 8. Bratot

  Bratot Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  4.151
  Допаѓања:
  14.450
  Пол:
  Машки
  Да ми готви, пери, чисти...
   
 9. Vikktorr

  Vikktorr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2015
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  2.741
  Пол:
  Машки
  „А, што можам јас да направам за тебе? “, за возврат, би ја прашал...
   
  На Scott Weiland му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dekoo

  Dekoo Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2020
  Пораки:
  396
  Допаѓања:
  765
  Пол:
  Машки
  Da mi rece MAJSTOREEEE
   
  На Avionka му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Puellapulchra

  Puellapulchra Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2022
  Пораки:
  2.021
  Допаѓања:
  6.032
  Пол:
  Женски
  Јас ќе ти кажам, ама прво поправи ми го кровот
   
  На Adidas888 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Munchmallow20

  Munchmallow20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2021
  Пораки:
  4.872
  Допаѓања:
  17.282
  Пол:
  Женски
  Мусака од компир за ручек
   
  На Avionka му/ѝ се допаѓа ова.
 13. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Машки
  Каква друга мусака постои?
   
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Aнонимус_

  Aнонимус_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2022
  Пораки:
  486
  Допаѓања:
  1.458
  Пол:
  Машки
  Grcka, so modar patlidzan namesto kompir :D
   
 15. Munchmallow20

  Munchmallow20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2021
  Пораки:
  4.872
  Допаѓања:
  17.282
  Пол:
  Женски
  Со модар патлиџан, тиквички:D
  Ама јас само од компир признавам јас:!:
   
  Последна измена: 19 јули 2023
  На Снегулк@23 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Dudo

  Dudo Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2022
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  362
  Пол:
  Машки
  Во моментов една масажа на врат добро би ми дошла.
   
 17. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Машки
  @Анонимус_ @Munchmallow20

  Па во мусаката се става и морковче, бамја, модар патлиџан и тиквици но и главниот дел од мусаката е меленото месо и компирот компирот сето тоа го покрива А на крај по сопствен избор може и јајца на око одозгора. Затоа ме зачудивте мусака без компир. Рецептчево погоре е вистинската мусака се друго е варијација на таа мусака.
   
 18. Puellapulchra

  Puellapulchra Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2022
  Пораки:
  2.021
  Допаѓања:
  6.032
  Пол:
  Женски
  Здраво. Дали можеш да ми кажеш на колку се пече мусаката и колку минути?
   
  На Dekoo, elenaklasik и Munchmallow20 им се допаѓа ова.