1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би си кажале самите на себе?

Дискусија во 'Канта' започната од LilBaby, 23 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  Веќе постои тема „Сакам да кажам", каде што секој може да каже тоа што сака за одредена тема, или општо. Ја отворив оваа тема за работите кои ви се вртат низ глава а вие не сакате да го изговорите тоа на глас, за да не звучи како монолог и „причање сам са собом", затоа напишете го тука.
  Искритикувајте се, пофалете се себеси, всушност комуницирајте самите со себе.

  Потикната од едно мислење на Doozy, ја отворив темата.
  Доколку сметате дека е глупа/несоодветна/ и нема фидбек т.е мислења нека и се стави клуч.

  :)
   
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.168
  Допаѓања:
  23.039
  Пол:
  Женски
  ми иди во моменто да вриснам на цел глас, а сето то го чувам во мене, ми иди да одам далеку од се и од ситеее, па не можам поќее! :x :x
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
  Веќе се имаше отворено ваква тема порано, но бидејќи и таа се заклучи поради што е многу слична со СДК, ја заклучувам и оваа.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.