1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би смениле доколку се вратите во минатото?

Дискусија во 'Канта' започната од GirlRose, 20 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  3.489
  Допаѓања:
  18.132
  Сите правиме по некои грешки.Никој не е совршен.Па претпоставувам дека имаме грешки кои би сакале да ги сменеме.За да ги сменеме би требало да се вратиме во минатото.Инаку ова е моја прва тема па сакав да биде некоја интересна.Па вие што би смениле?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.968
  Допаѓања:
  55.205
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.