1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би ја поминало границата на трпение

Дискусија во 'Канта' започната од DirtyQueen, 25 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DirtyQueen

  DirtyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема ваква тема, па ајде да направам.(ако има - клуч.)


  *Што ја поминува границата кај вас? Што најмногу ве нервира и што неможете НИКОГАШ да простите..(без разлика дали станува збор за пријателство/врска/роднинска врска.)

  Мене на пример крајно ме изнервира моја најверна другарка..Толку време заедно се дружевме, делевме СЕ , и на крај си добив нож во грбот. После тоа веќе шансите се 0% :worried:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.