1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би ја прашале форумџиката над вас?

Дискусија во 'Канта' започната од The.Princess, 31 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Мислам дека ќе ви се допадне играта.. Самиот наслов кажува се..

  Па ајде да почнеме, јас не можам зашто нема над мене никој :!: Затоа ЛПМ нека почне.. :)
   
 2. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  545
  Како си? :^) :)
   
 3. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Зошто си ставила потпис?
   
 4. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  Дали лажеш и дали тоа ти е навика?
  :|
   
 5. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.036
  Пол:
  Женски
  Зошто немаш ставено потпис?
   
 6. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  А ти оти немаш ставено локација? :D
   
 7. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  како си? :D
   
 8. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.279
  Допаѓања:
  2.305
  Пол:
  Женски
  Мене не ми е јасно нешто во играва, некој нека ми објасни.
  Еве сега јас прашувам нешто, а одговор каде добивам, по ЛП ? :^)
  Затоа што нема логика само да се прашува, без одговор.
  Или пак може да се цитира мислењето на форумџиката и да се одговори ??

  Теа4е, дали си го посетувала форумов долго време, пред да се зачлениш ?
   
 9. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  Па како што предложи да одговарааме,јас ке одговарам. ;) И во право си ,не е логички да прашуваш а да не одговараш.
  Да,уште пред да се зачленам.


  Како сакаш да те викаат повеќе Сарка или Сарче? :wasntme:
   
 10. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.270
  Допаѓања:
  28.743
  Пол:
  Женски
  Па мислам дека веќе сум досадна што насекаде пишувам дека сум The.Princess (односно авторот на темава) и верувајте додека пишував објаснување за играва, ќе пишев „ако прашаната форумџика, ако има можност, да одговори.. “ Ама заборавив, и после ми текна ама беше поминато времето за редакција.. Па слободно одговорајте..

  Зашто сакаше да се залчениш.. (заради некоја тема или..) ??
   
 11. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
 12. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  ^^ Па да иста е... :?:
   
 13. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.270
  Допаѓања:
  28.743
  Пол:
  Женски
  ^ Хмм.. не е баш иста.. оваа е Што би ја прашале форумџиката над вас.. мислам се работи за 1-на одредена форумџика.. А таму рандом се пита рандом се одговара.. А и не мора да се одговори овде.. :?:
   
 14. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.626
 15. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.270
  Допаѓања:
  28.743
  Пол:
  Женски
  Колку год. имаш? :wasntme:
   
 16. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  Од кој град си? :wasntme:
   
 17. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  Сакаш да фотографираш?
   
 18. Sara.Be

  Sara.Be Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2013
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Женски
  Сакаш кучиња?
   
 19. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.270
  Допаѓања:
  28.743
  Пол:
  Женски
  Си била во Италија?
   
 20. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  Несакам кучиња. ОБОЖАВАМ! :lol:
  Лела, ма како помина денес во школо?
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.