1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што вечеравте денес?

Дискусија во 'Храна и пијалаци' започната од maca99, 3 март 2011.

 1. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.690
  Топло чоколадо со колачиња :)
   
  На Elinora и elka.timova им се допаѓа ова.
 2. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.149
  Допаѓања:
  46.866
  Пол:
  Женски
  Што вечеравте денес

  макарони :D
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  Што вечеравте денес

  [​IMG]
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 4. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.961
  Пол:
  Женски
  Што вечеравте денес

  [​IMG][​IMG]
   
  На keramidnica, elisabeta, elka.timova и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. didi1982

  didi1982 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  4.115
  Што вечеравте денес

  супа... пилешка, со тестенини. нјам, нјам! :lol:
   
  На love23 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.899
  Пол:
  Женски
  Што вечеравте денес

  Лепче со паштета, кечап,зденка и несолени (црни) маслинки...
  тоа посака ќерка ми, па успат и јас мрцнав :lol:
   
 7. kejsi

  kejsi Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  36
  Што вечеравте денес

  денес на репертоарот беше една шолја јогурт со смоки.
  Додуша тоа јадев во кујната,после 5 мин бев на исповед кај царот :rofl: ....али јбг мора да се пие јогурт...што за вито тело што за изузетно здравје на вашата драга пријателица(тамо доле) :$
  Ма ја ова не го смислив...така кажа нашата ни доктор Анатх :*
   
 8. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.701
  Допаѓања:
  121.977
  Што вечеравте денес

  [​IMG]
  секоја вечер ни се мени :lol: зараза се
   
  На girl1985 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  Што вечеравте денес

  Мусли и ореви мелени во јогурт, а за десерт боза :lol:
   
 10. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297
  Што вечеравте денес

  не вечерам ништо само секоја вечер јадам по еден лимон како и секое утро
   
 11. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.690
  благи кифлички со џем и шеќер во прав,made by mummy :inlove: [​IMG]
   
 12. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.961
  Пол:
  Женски
  :P :P :P њaми
   

  Прикачени фајлови:

 13. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.690
  Eдно варено јајце :)
   
 14. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  14.701
  Допаѓања:
  121.977
  Jaс изедов една кива а планирам подоцна да си сварам какао,ептен ми се припи ;) [​IMG]
   
 15. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.961
  Пол:
  Женски
 16. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  Тортиљи полнети со мајонез, краставица, кашкавал и пршута. :mm: :mm:
   
  На bella.s му/ѝ се допаѓа ова.
 17. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.690
 18. itgirl

  itgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  68
  Сендвич со домати, мајонез и сирење :inlove: :inlove:

  Највкусното нешто
   
  На bella.s, zaljubena18 и Cello-PlaYer им се допаѓа ова.
 19. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Салата зелка, рендано цвекло и рендан морков
   
 20. happygirl

  happygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  4.244
  Допаѓања:
  21.649
  Пол:
  Женски
  Јаболко