Што ве изнервира денес ?

Дискусија во 'Канта' започната од Rna, 12 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rna

  Rna Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  59
  Епа и самиот наслов кажува што ве изнервира денес ?
  Ако има ваква тема или ви смета слободно в канта . :!:

  Инаку јас да кажам денес до сега ме нема никој изнервирано , па ке видиме долг е денот. :P :lol:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.730
  Допаѓања:
  53.427
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.