Што ве одржува во животот?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од 31971577, 7 мај 2013.

 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.332
  Допаѓања:
  87.620
  Пол:
  Женски
  Малите убави нешта...
   
 2. presiosaP

  presiosaP Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  849
  Допаѓања:
  2.198
  надежта дека утре ке биде подобро...
   
 3. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  5.790
  Пол:
  Машки
  Поентата дека кога тогаш пак ќе умрам ..
   
  На Saricko му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Stories

  Stories Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2015
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  883
  Пол:
  Женски
  Внатрешниот мир и љубовта кон себе и кон се' што сакам.
  Едноставно уживам во се' што правам. А проблемите и нервозите се тука за да ме потсетат да не се опуштам многу.
   
 5. Hajdi22

  Hajdi22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2015
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  Надежта за подобро утре и вербата во себе. Знам дека овој лош период ќе помине и знан дека следуваат подобри денови. :)
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mariangel

  Mariangel Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.626
  Допаѓања:
  45.813
  Пол:
  Женски
  Љубовта и надежта за успешни планови за иднината :angel:
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Aquarius21

  Aquarius21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  527
  Пол:
  Женски
  Семејството кое секогаш ми е на прво место,љубовта и пријателите. :)
   
 8. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  1.966
  Допаѓања:
  58.316
  Пол:
  Женски
  Моите домашни и мојот сакан. Буквално ме одржуваат во живот, се борат заедно со мене во тешките моменти и не можам да најдам начин за да им се заблагодарам за тоа. Се обидувам на секој начин да им угодам, за да им возвратам барем малку... :l:
   
  На b.u.tt.e.r.F.L.Y и Sky-butterfly им се допаѓа ова.
 9. ilyan

  ilyan Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2015
  Пораки:
  1.747
  Допаѓања:
  17.078
  Пол:
  Женски
  Kerka mi Ilijana :)))
   
 10. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.861
  Допаѓања:
  5.120
  Пол:
  Женски
  Nadezta deka tamu kade sto ke odam ke me ceka barem malku podobar zivot i podobri denovi... Gospod neka mi e na pomos
   
  На presiosaP му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Lotus-14

  Lotus-14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2014
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  658
  Пол:
  Женски
  Позитивните луѓе кои ми го разубавуваат секој миг од животот и знаат како да ме насмеат, утринското кафе исто кое ми е непроценливо, мојата нетрпеливост која едвај чека да види какви изненадувања ми носи иднината. ^_^
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.238
  Допаѓања:
  44.774
  Пол:
  Женски
  Потребна сум му на моето семејство. Многу пати досега сум сакала да ме нема, ама ми доаѓале тие во глава, дека имаат потреба од мене и дека морам да се борам заради нив. Не дека го сакам тоа, но ете морам... А она што навистина ми прави задоволство во животот, тоа е, засега, љубовта. Само на тоа поле имам светлина во животов.
   
 13. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.615
  Допаѓања:
  20.418
  Пол:
  Женски
  Семејството, верата, љубовта, надежта и други позитивни нешта.
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
 14. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.713
  Допаѓања:
  98.959
  Пол:
  Женски
  Надежта за иднината. :D
   
 15. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.760
  Допаѓања:
  15.891
  Пол:
  Женски
  Поддршка од семејството, здравјето, среќата.
   
 16. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  960
  Допаѓања:
  6.837
  Пол:
  Женски
  Семејството:)
   
 17. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  1.344
  Пол:
  Женски
 18. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.623
  Допаѓања:
  13.946
  Пол:
  Женски
  Желба за власт и за поголема моќ. И некои други работи, али ова највеќе.
   
 19. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.087
  Допаѓања:
  2.624
  Пол:
  Женски
  Мојата ќерка!!
   
 20. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  2.629
  Допаѓања:
  22.779
  Пол:
  Женски
  Љубовта и надежта.