1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ви е потребно во моментот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од tessie, 25 ноември 2014.

 1. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.517
  Допаѓања:
  20.605
  Пол:
  Женски
  Што сметате дека ви е потребно во моментов да бидете комплетни?

  Ај јас прва. Мене едно волшебно стапче, но еве би се задоволила со некој знак oд универзумов. Скромно како за старт. :D
   
  На gjoker4e, angelche16, sparkless и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. xxAngelxx

  xxAngelxx Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1.506
  Допаѓања:
  967
  Пол:
  Женски
  Во моментов потребно ми е да се изгубам од државава наша, на една прошетка низ Европа, ете тоа би ме исполнило.:(
   
  На cinderella.red, kjukli, angelche16 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Tatjana95

  Tatjana95 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2014
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  1.106
  Пол:
  Женски
  Ми треба да се наспијам, само никако да станам од овде бре... :|
   
 4. Kala22

  Kala22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2014
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  485
  Во моментов потребно ми е работа место (fingers)
   
  На angelche16, Umbrella22, Nausicaa и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.927
  па малку пари добро би ми дошле:cash:(y)
   
  На ceca-1 и tessie им се допаѓа ова.
 6. Teodora*

  Teodora* Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2014
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  1.766
  Пол:
  Женски
  Душевен мир и спокој :(
   
  На Anacid и ceca-1 им се допаѓа ова.
 7. Kala22

  Kala22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2014
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  485
  Се гледа дека сум се брзала хаха работно место * :D
   
 8. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.405
  Допаѓања:
  19.644
  Работно место, дефинитивно! И парче чоколадна торта :)
   
 9. SwanMay

  SwanMay Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  853
  Допаѓања:
  4.672
  Пол:
  Женски
  Да знам дека мојот најмил повторно ќе биде здрав и среќен. Тоа ми е најпотребно... ;(
   
  На coolzhena, Slavicak и Teodora* им се допаѓа ова.
 10. Inhume

  Inhume Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  243
  Една добра масажа :mm:
   
  На cinderella.red му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.403
  Пол:
  Женски
  Шкембе чорба !8)
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 12. chocolade

  chocolade Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2014
  Пораки:
  2.215
  Допаѓања:
  6.877
  Пол:
  Женски
 13. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  882
  Допаѓања:
  1.747
  Пол:
  Женски
  Околу 500 евра и една авионска карта до секаде! Ми се шета. :D
   
 14. zoketo

  zoketo Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  Неверојатно добар сон :):yawn:|-)
   
 15. Melita-te-saka

  Melita-te-saka Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  Hови фармерки:emo:
   
  На Starlič му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Emy867

  Emy867 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 јануари 2014
  Пораки:
  3.533
  Допаѓања:
  84.896
  Позитивност и трпение !
   
 17. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.311
  Оргазам :wasntme:
  Шта чеш пмс дрма
   
  На Mr.Lover, Juccy, Anacid и 2 други им се допаѓа ова.
 18. f.e.m.i.n.k.a

  f.e.m.i.n.k.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2012
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  764
  Пол:
  Женски
  Едно работно местенце...:)
   
 19. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  2.435
  Пол:
  Женски
  Во моментов она што ми е нај потребно е многу трпение, за да ги издржам сите животни предизвици и да не потклекнам на искушенијата.
   
  На Starlič, Tainstvenata и Viktorijaaa5 им се допаѓа ова.
 20. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.517
  Допаѓања:
  20.605
  Пол:
  Женски
  Уше едно кафе затоа што стварно неам поим кога стигнав да го испијам.
   
  На ennaz му/ѝ се допаѓа ова.