Што ви е потребно во моментот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од tessie, 25 ноември 2014.

 1. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
 2. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  7.697
  Пол:
  Женски
 3. King4ee

  King4ee Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Машки
  Две жени :!::rofl::rofl::rofl:
   
  На Suhan му/ѝ се допаѓа ова.
 4. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.464
  Допаѓања:
  3.835
  Пол:
  Женски
  Пиштол да се утепам. :headbang:
   
 5. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  861
  Допаѓања:
  1.505
  Пол:
  Машки
  Не давам да се утепаш. :hug:
  Што и да имаш мака ќе ја пребродиме. :sun:
   
  На Suhan и nevermet18 им се допаѓа ова.
 6. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
 7. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  970
  Пол:
  Женски
  Плажа, сонце, коктел, добра книга и мозокот на пасење.
  Добри 2 недели тоа ми треба.
   
  На мацка64 и King4ee им се допаѓа ова.
 8. citalka

  citalka Активен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2020
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  одмор од секојдневие со исклучен телефон, многу книги и многу кислород:f:
   
 9. barba12

  barba12 Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2018
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Sopping
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 10. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.968
  Пол:
  Женски
  Многу топли прегратки:hug:
   
 11. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.195
  Допаѓања:
  94.862
  Одмор, ама не од јебените преостанати 11 дена што ми се планирани за друго, а нејќам ни боледување зошто нема да е фер. Ама сакам одмор.
  Да се изнаспијам, да се изначитам, да се опуштам, па пичка ли му матер кога ќе живееме?!
  А неделава ама баааш се ме боли. Уствари задниве три ама оваа... ептен.
  И ај сеа?
   
 12. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.347
  Допаѓања:
  28.655
  Пол:
  Женски
  Гласна музика:rock:
   
 13. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.157
  Допаѓања:
  38.975
  Во моментов ама баш ништо. Се' си имам покрај себе:D
   
 14. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.366
  Допаѓања:
  21.618
  Пол:
  Женски
  Прегратка :hug:
   
  На King4ee му/ѝ се допаѓа ова.
 15. King4ee

  King4ee Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2020
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Машки
  Кога сакаш таа барем е бесплатна :hug::)
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 16. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.199
  Допаѓања:
  1.889
  Koктел во бар со поглед на море..
   
  На НаталиЛили и RosettaStone им се допаѓа ова.
 17. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.419
  Допаѓања:
  131.564
  ХелихоптеР
   
 18. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  118
  Пол:
  Женски
 19. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  7.697
  Пол:
  Женски
  Да не ме боли ништо сакам, е тоа.
  Оти последниве два месеци ден не минува мене да не ми е нешто.
  Грбот пак е приказна за себе, 24/7 си е активен. Затоа, само здравје сакам.
   
 20. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.591
  Допаѓања:
  8.539
  Пол:
  Женски
  Љубов и страст.
   
  На (Lord), Cutiepie1, НаталиЛили и 1 друга личност им се допаѓа ова.