Што ви е потребно во моментот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од tessie, 25 ноември 2014.

 1. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  992
  Допаѓања:
  1.766
  Пол:
  Машки
  Некој да ме гушне. :hug:
   
  На *Ane* му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.606
  Допаѓања:
  33.302
  12 часа непрекинат сон и ремонт на телесно ниво
   
  На НаталиЛили му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Нена34

  Нена34 Активен член

  Се зачлени на:
  5 март 2020
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  105
  Пол:
  Женски
  Надеж...
   
 4. Suhan

  Suhan Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2020
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  140
  Пол:
  Женски
  Прегратка:hug:
   
  На Deep, (Lord) и Cutiepie1 им се допаѓа ова.
 5. Danielamo

  Danielamo Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Verenikot i pregratka
   
 6. Ina V

  Ina V Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2020
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  345
  Пол:
  Женски
  Една добра журка, јака музика, куп позитивни луѓе, насмеани фаци, забрана за политички и вирусни муабети...
   
  На Deep му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ina V

  Ina V Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2020
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  345
  Пол:
  Женски
  79e4d164909b8bc18e447731772de013.gif

  Sorry ;) Фрејзер ми е омилена серија, а ова омилен цитат...
   
  На Bozica1980 и Компир Манџа им се допаѓа ова.
 8. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.203
  Допаѓања:
  7.541
  Пол:
  Женски
  масажа
   
 9. senza.parole

  senza.parole Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.019
  Допаѓања:
  18.796
  Пол:
  Женски
  Pizza :pizza:, Beer :beer: & :cash:.
   
  На Ginger^ му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  2.496
  Допаѓања:
  41.562
  Пол:
  Женски
  Ова. :f:
  И таман поблизу да сум до рајот.

  m_5d951eeb8557af186b77e048.jpg
   
 11. (Lord)

  (Lord) Активен член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Машки
  И мене :hug:
   
  На Suhan му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Just.do.it

  Just.do.it Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2019
  Пораки:
  521
  Допаѓања:
  1.218
  Пол:
  Женски
  Добар разговор...
   
 13. Demiii

  Demiii Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2020
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  536
  Пол:
  Машки
  Идејa
   
 14. (Lord)

  (Lord) Активен член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Машки
  Е тоа кој не сака(y)
   
 15. flawless_

  flawless_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2020
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  1.967
  Пол:
  Женски
  Викендица...и црвено вино.
   
 16. MeowMeow

  MeowMeow Активен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2019
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  101
  Пол:
  Женски
  Мир.
   
  На Sejfullai и SummerGirl им се допаѓа ова.
 17. *Ane*

  *Ane* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2017
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  2.188
  Пол:
  Женски
  Tie sto gi sakam da se do mene :l:
   
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Nenadskopje

  Nenadskopje Активен член

  Се зачлени на:
  14 март 2020
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  68
  Пол:
  Машки
  Вино и некоја до мене..
   
  На DevilGirl212 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  809
  Допаѓања:
  12.091
  Пол:
  Женски
  Цигара.
   
 20. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.964
  Допаѓања:
  23.128
  Пол:
  Женски
  source.gif
   
  На DevilBoy212 и Nenadskopje им се допаѓа ова.