Што ви е потребно во моментот?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од tessie, 25 ноември 2014.

 1. DevilBoy212

  DevilBoy212 Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2019
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  443
  Пол:
  Машки
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.964
  Допаѓања:
  23.128
  Пол:
  Женски
  Еве ти уште еден иштав. И ова ми треба

  4490606ef442885d9224bc8215d1ca9a.gif
   
  На Crvche и DevilBoy212 им се допаѓа ова.
 3. DevilBoy212

  DevilBoy212 Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2019
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  443
  Пол:
  Машки
  -.- кај живееш? Да ти фрлам со влечка...
  Немој вака срце ме кине
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  2.496
  Допаѓања:
  41.562
  Пол:
  Женски
  Розеви наочари8)
   
 5. Deep

  Deep Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2016
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Машки
 6. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  43.541
  Поддршка и охрабрувачки зборови.
   
  На adolfhitler и poenta им се допаѓа ова.
 7. elvittta

  elvittta Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  216
  Пол:
  Женски
  Една гушка :hug:
   
  На minne992, (Lord), Deep и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Deep

  Deep Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2016
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  142
  Пол:
  Машки
  eve ti od mene edno :hug:
   
 9. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  295
  Пол:
  Женски
  Da ne fatam korona.
   
 10. (Lord)

  (Lord) Активен член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Машки
  За подобар имунитет на сите ни треба:)
   
  На GirlLove му/ѝ се допаѓа ова.
 11. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.555
  Допаѓања:
  140.763
  1саат ,,слобода" :|
   
 12. Regina.Phalange

  Regina.Phalange Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  636
  Пол:
  Женски
  Да ми се пушти 4тата епизода на arrow
   
 13. ☆°Night°☆

  ☆°Night°☆ Активен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2019
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  239
  Пол:
  Женски
  Некој да ми донеси вака вкревет. Да има боровинки, мнооогу боровинки :l: 20200404_123619.jpg
   
  На minne992, ninja35 и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 14. Demiii

  Demiii Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2020
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  536
  Пол:
  Машки
  Тoплo чoкoлaдooo
   
 15. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.431
  Допаѓања:
  136.602
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1586113546466.jpg
   
  На minne992, eli25 и ninja35 им се допаѓа ова.
 16. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  44.222
  Пол:
  Женски
  Чипс
   
  На minne992 и LiliBoz им се допаѓа ова.
 17. mrs.honey

  mrs.honey Активен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2020
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  Цигари.
   
 18. SugarBaby(red)

  SugarBaby(red) Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  124
  Пол:
  Женски
  Стан. Не сакам куќа. На последни спрат. Двособен. И тераса.
   
 19. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.482
  Допаѓања:
  47.192
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1587164866236.jpg

  Едно вакво :l:
   
  На Elf, MeowMeow, Regina.Phalange и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  344
  Допаѓања:
  16.988
  Пол:
  Женски
  Лубеница...:|