1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ви недостига во животот..

Дискусија во 'Канта' започната од hiphop, 24 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hiphop

  hiphop Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Еве една тема....Ја отворив бидејќи знам дека на сите нешто им недостига во животот.... :) Мене најискрено ми недостига татко ми.... ;( Две години го немам видено.. ми недостига летото.....и уште многуу работи :|
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.792
  Допаѓања:
  65.502
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.