1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ви се пие во моментов?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Elennaa, 4 јули 2011.

 1. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.693
  Пол:
  Женски
  Како што има тема „Што ви се јаде во моментов“ така и оваа. :lol:
  Иако сум сигурна дека ќе си има клуче, али ајде..
  Што ви се пие во моментов? :D
  Да почнам.. фрапе од јагоди..
  [​IMG]
   
  На WhiteButterFly5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  262
  Што вие се пие во моментов?

  Сок од портокал. :inlove:
  [​IMG]
   
  На WhiteButterFly5 и Chocolate.me им се допаѓа ова.
 3. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.597
  Пол:
  Женски
  Што вие се пие во моментов?

  ладна кока-колааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!
   
  На WhiteButterFly5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  кока кола
   
  На WhiteButterFly5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lima87

  Lima87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  279
  Па само една ладна (но не премногу мразна :) ) водичка, зошто се изнапив сокови денеска.
   
 6. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.693
  Пол:
  Женски
  Браво сок. :inlove:
   
 7. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  649
  Пол:
  Женски
  Хммм ... сакам сок од ананас мммм .... и нешто газирано , било што ;)
   
 8. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  милкшејк од јагода
   

  Прикачени фајлови:

  На Chocolate.me му/ѝ се допаѓа ова.
 9. loly89

  loly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  74
  zlatno dabce :))
   
 10. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.404
  [​IMG]
  Мохито со многу рум и многу лимета
   
 11. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.716
  Леден чај :inlove:
   
 12. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.165
  Ладен џус :)
   
 13. MoDeRnA

  MoDeRnA Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  45
  милк шејк :)
   
 14. marija994

  marija994 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  193
  Спрајт или севен ап ... ама обавезно камен-ладни!! од фрижидер, директно :D
   
 15. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.465
  Допаѓања:
  863
  фанта ама грч ладна :tmi:
   
 16. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.330
  Или ликер од кокос или Пина колада...Лиги ми потекоа од стрвост :drunk:
   
 17. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  455
  КОКА КОЛАА
   
 18. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.322
  Мх,мх.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На interesna и Hipica им се допаѓа ова.
 19. Butterfly-itgirl4s

  Butterfly-itgirl4s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  284
 20. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.870
  Пол:
  Женски
  водааааааааааааа :D :D :D

  али помил ми е лап топов од чешмата :D :D :D