Што ви се пие во моментов?

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Elennaa, 4 јули 2011.

 1. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.687
  Пол:
  Женски
  Како што има тема „Што ви се јаде во моментов“ така и оваа. :lol:
  Иако сум сигурна дека ќе си има клуче, али ајде..
  Што ви се пие во моментов? :D
  Да почнам.. фрапе од јагоди..
  [​IMG]
   
  На WhiteButterFly5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  262
  Што вие се пие во моментов?

  Сок од портокал. :inlove:
  [​IMG]
   
  На WhiteButterFly5 и Chocolate.me им се допаѓа ова.
 3. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  3.199
  Пол:
  Женски
  Што вие се пие во моментов?

  ладна кока-колааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!
   
  На WhiteButterFly5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  кока кола
   
  На WhiteButterFly5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lima87

  Lima87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  25
  Па само една ладна (но не премногу мразна :) ) водичка, зошто се изнапив сокови денеска.
   
 6. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.687
  Пол:
  Женски
  Браво сок. :inlove:
   
 7. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  647
  Пол:
  Женски
  Хммм ... сакам сок од ананас мммм .... и нешто газирано , било што ;)
   
 8. cool-girl

  cool-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  305
  Допаѓања:
  160
  милкшејк од јагода
   

  Прикачени фајлови:

  На Chocolate.me му/ѝ се допаѓа ова.
 9. loly89

  loly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  74
  zlatno dabce :))
   
 10. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.528
  Допаѓања:
  4.850
  [​IMG]
  Мохито со многу рум и многу лимета
   
 11. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.705
  Леден чај :inlove:
   
 12. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.163
  Ладен џус :)
   
 13. MoDeRnA

  MoDeRnA Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  45
  милк шејк :)
   
 14. marija994

  marija994 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2010
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  193
  Спрајт или севен ап ... ама обавезно камен-ладни!! од фрижидер, директно :D
   
 15. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  796
  фанта ама грч ладна :tmi:
   
 16. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.241
  Допаѓања:
  1.314
  Или ликер од кокос или Пина колада...Лиги ми потекоа од стрвост :drunk:
   
 17. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.089
  Допаѓања:
  453
  КОКА КОЛАА
   
 18. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.322
  Мх,мх.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На interesna и Hipica им се допаѓа ова.
 19. Butterfly-itgirl4s

  Butterfly-itgirl4s Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  280
 20. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.864
  Пол:
  Женски
  водааааааааааааа :D :D :D

  али помил ми е лап топов од чешмата :D :D :D