1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ви се прави во моментов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од EnnieFabulous, 26 јули 2010.

 1. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  398
  Колку што видов немаше ваква тема...

  Јас во моментов сакам само да си легнам и да плачам и да ја испразнам оваа тежина на душава ;(
   
  На Osamena devojka, bella.honey, markomario и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  На in.love.girl и Strumfeta93 им се допаѓа ова.
 3. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Ми се спие и ќе спијам! |-) |-) |-)
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ми се спие, но не си легнувам, ќе ми помине целиот ден. :wasntme:
   
  На bbb му/ѝ се допаѓа ова.
 5. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  123
  ми јаде,ми се спие море све ми се прави само да не мора да седнам да учам :D :D :D :D
   
  На edna_malecka и Ana Chio им се допаѓа ова.
 6. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  ^I mene isto,..bi jadel...se...po malku... :)

  <object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XfZM4n1SCjU&amp;hl=en_GB&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/XfZM4n1SCjU&amp;hl=en_GB&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
   
 7. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.244
  Уфф како ми се спие :yawn: :yawn: :yawn:
   
 8. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  398
  ми се оди во вц, ама ме мрзи да станам... :$
   
  На LittlePinky му/ѝ се допаѓа ова.
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
  Ми се шета некаде.
   
 10. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.357
  Пол:
  Женски
  Ми се оди во Охрид... :)
   
  На AnGeL4e009 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Е сега откако се наспав, ми се јади! Ај макарончиња ќе си направам! :talk:
   
 12. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Што се случило, добра ли си :|
   
 13. CutieDoll

  CutieDoll Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2010
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  6
  Јас во моментов сакам само да си легнам и да плачам и да ја испразнам оваа тежина на душава ;([/quote]  Да дојдам да се дружиме???во моментов сакам да плачам да плачам ...се додека не ми олесни...неможам да издржам...го изгубив поверењето кај моите..поради мојот дечко...едвај го натерав да земе одмор од работа..сега јас неможам да одам..се поради мене..се поради мојата неодговорност... ;( нема лек за ова....само треба мнооогу време додека да помине..а до тогаш ;(
   
 14. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  438
  сакам да излезам од дома и да се расположам малку, а утре сакам да ми биде најсреќниот ден што веќе одамна го чекам!!!!
   
 15. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  43
  Во моментов ми се јаде нешто благо не ми беше доволен кроласанот :D :D па дебела сум :D :D прасенце гуденце хаха
  ццц сркенав :talk: 8) :)
   
 16. ChuckBass

  ChuckBass Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Сооглед на тоа шо уште не сум бил на одмор.. ми треба добар и долг одмор :)
   
 17. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  267
  Пол:
  Женски
  Многу ми се спие, ама ќе чекам прво да си направам муабет со дечкото па после ќе спијам :)
   
 18. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  60
  ми се легнува, ама ај уште малкуцка :D
   
 19. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Ми се јаде :talk:
   
 20. B.B.B

  B.B.B Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  4
  Ми се гушкаааааааааа.....САКАМ ПРЕГРАТКАААААААА!!!!!!!!!!!!! ;( ;( ;( ;(
  А и ми се чита книгава што стои пред мене али стварно неможам веке останав без очи 3 часа над неа...