Што ви се прави во моментов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од EnnieFabulous, 26 јули 2010.

 1. Girly90

  Girly90 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  563
  Допаѓања:
  1.041
  Пол:
  Женски
  ми се искача за бела ноќ, а не у кревет за добра ноќ :(
   
  На Petar80 и Rama им се допаѓа ова.
 2. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  44.574
  Пол:
  Машки
  Ми се спие
   
  На stetoskop му/ѝ се допаѓа ова.
 3. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.667
  Допаѓања:
  148.197
  :wasntme:
  И мене ми се спие :doh:
   
  На ceca-1 и Petar80 им се допаѓа ова.
 4. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.381
  Пол:
  Машки
  Mi se...:$
   
  На cavalli и ceca-1 им се допаѓа ова.
 5. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  812
  Допаѓања:
  1.424
  Ми се релаксира... Ама не можам... Пуста психа не дозволува.
   
  На ceca-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Slow18184

  Slow18184 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2015
  Пораки:
  156
  Допаѓања:
  861
  Пол:
  Женски
  Ми се патува
   
 7. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  2.943
  Допаѓања:
  19.996
  Пол:
  Женски
  Ми се јаде нешто благо.
   
 8. orevka

  orevka Популарен член

  Се зачлени на:
  17 август 2016
  Пораки:
  1.151
  Допаѓања:
  5.317
  Пол:
  Женски
  Да спијам...
   
 9. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.841
  Пол:
  Машки
  Mi se pie kafe
   
  На Lianna Anna му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MissChievous

  MissChievous Популарен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.170
  Допаѓања:
  7.233
  Пол:
  Женски
  Ми се чита книга. Наместо да идам на работа. Едно саат-два и околу 5 кога е зајдисонце, да си шетнам низ парк. Па кога ќе се стемни, да се вратам дома и да изгледам филмче. И да си легнам порано. Во принцип, ми се има слободен ден да одморам.
   
 11. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.323
  Допаѓања:
  53.780
  Пол:
  Женски
  Ми се јаде крофна со многу крем:drunk:(heidy)
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.636
  Допаѓања:
  39.746
  Пол:
  Женски
  Ми се спие,ама ме мрзи да си легнам. :rofl:
   
 13. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.323
  Допаѓања:
  53.780
  Пол:
  Женски
  Ми се јаде(heidy)
   
 14. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.525
  Ми се спие:yawn:
   
 15. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.636
  Допаѓања:
  39.746
  Пол:
  Женски
  Ми се танцува. :music::dance::rofl:
   
 16. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.667
  Допаѓања:
  148.197
  Да се распиштољам по дома
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 17. kaleKalince

  kaleKalince Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2018
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Во моментов, прво би се напила кафе со мајка му на дечко ми , а после тоа би ја исшамарила онака рекреативно, да се размрдам и да ја рефреширам :rofl::rofl:
   
  На cavalli му/ѝ се допаѓа ова.
 18. macmacuf

  macmacuf Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2017
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  92
  Пол:
  Женски
  LOL ...Ти се приклучувам кон идејата... Јас истото на свекрва ми би и го правела...Само без кафе хихихихи
   
  На kaleKalince му/ѝ се допаѓа ова.
 19. kaleKalince

  kaleKalince Активен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2018
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  хахаха, ајде да се договориме за место :punch::punch::punch:
   
 20. muchacha_a

  muchacha_a Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  1.234
  Допаѓања:
  14.572
  Пол:
  Женски