Што ви се прави во моментов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од EnnieFabulous, 26 јули 2010.

 1. Elisabeth

  Elisabeth Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.296
  Допаѓања:
  4.403
  Пол:
  Женски
  preview.jpg
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.836
  Допаѓања:
  7.570
  Пол:
  Женски
  Колку блиску а далеку. Ми се оди дома кај убавецот. Како ќе издржам спроти мене в комшии е. ^_^
   
 3. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  1.915
  Пол:
  Женски
  Ми се лежи и гледа филм со бившиот(со кој сеуште имам муабет иако е далеку). Само тој може да ме смири од сите нервози и стрес. Сакам да лежам со него и да заспијам во неговите прегратки. Ништо повеќе! НИШТО!
   
  На cavalli, Osamena devojka, Summer16 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. K...

  K... Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  1.608
  Пол:
  Женски
  Ми се искача со друштвото.
  Не сум ги видела 7 месеци ;(;(;(
   
  На Bitter-Sweet и Cute_girl14 им се допаѓа ова.
 5. worrieddd

  worrieddd Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  893
  Допаѓања:
  3.497
  Пол:
  Женски
  Ми се спие
   
  На Summer16 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Cute_girl14

  Cute_girl14 Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2019
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  90
  Пол:
  Женски
  Во моментов сакам да сум во прегратките на саканата личност.:inlove:
   
  На Bitter-Sweet и ceca-1 им се допаѓа ова.
 7. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.760
  Допаѓања:
  47.979
  Пол:
  Машки
  Ми се пие браво сани оринџ :worried:
   
 8. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.415
  Допаѓања:
  36.954
  Пол:
  Женски
  Ми се јаде.
   
 9. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  7.950
  Пол:
  Женски
  Ми се чита, ама очите сами ми се затвораат.
   
  На Cute_girl14, K... и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.
 10. tropix4e

  tropix4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2011
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  139
  Ми се гушка и гњави и бацува до бесвест:inlove:
   
  На ceca-1 и diskreten32 им се допаѓа ова.
 11. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.728
  Пол:
  Машки
  Ми се секса.
   
 12. Цвет88

  Цвет88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2017
  Пораки:
  2.451
  Допаѓања:
  15.371
  Пол:
  Женски
  Ми се спие!!!!
  И други работи не се на одмет, ама ова најпрво.
   
 13. _Catherine_

  _Catherine_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2018
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  1.320
  Пол:
  Женски
  Ми се оди на одмор , ама на еден доооолг одмор да останам барем 2 месеци и сама.
   
 14. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.415
  Допаѓања:
  36.954
  Пол:
  Женски
  Ми се шета некаде далеку!
   
 15. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.320
  Допаѓања:
  18.255
  Пол:
  Женски
  Би спиела.
  Или би се сончала некаде :sun:
   
 16. EdnaDevojka21

  EdnaDevojka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2016
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  Да спиам :(
   
 17. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.415
  Допаѓања:
  36.954
  Пол:
  Женски
  Ми се седи до него. :lol:
   
  На cavalli и ceca-1 им се допаѓа ова.
 18. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.840
  Пол:
  Машки
  Da se setam negde u planina
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.032
  Допаѓања:
  4.209
  Пол:
  Машки
  мастурбира
   
 20. cash

  cash Активен член

  Се зачлени на:
  5 март 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  203
  ми се гледа филм,
  ми се јаде чоколада,
  ми се дува,
  ми се спие
  :yawn: