Што ви се прави во моментов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од EnnieFabulous, 26 јули 2010.

 1. Dashing:)

  Dashing:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  473
  Пол:
  Женски
  Ми се иде во Италија,
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ikickabebusce

  Ikickabebusce Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2018
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  3.145
  Пол:
  Женски
  Ми се јаде
   
  На Animali, diskreten32 и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 3. EMMA EMILY

  EMMA EMILY Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2017
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  188
  Пол:
  Женски
   
  На diskreten32 и GoodGirl45 им се допаѓа ова.
 4. Ikickabebusce

  Ikickabebusce Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2018
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  3.145
  Пол:
  Женски
  Ми се спие..
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Elinora

  Elinora Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  481
  Пол:
  Женски
  На плажа на пуст остров, сама без апсолутно никој!
   
 6. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.568
  Пол:
  Женски
  Да сум на некоја добра плажа, ама кај што не е ептен пекол, зашто ми смета многу жешко, да си уживам со некој фреш-џус, овошје или сладолед.
   
  На mileystar, cresa-jagoda, KuklickaMoja и 7 други им се допаѓа ова.
 7. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  827
  Допаѓања:
  8.157
  Пол:
  Женски
  Ми се лепат шамари онака до крвој на некои паразити тукашни :)
   
  На kaleKalince, Brinetka, VoodooGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. GirlyGirly

  GirlyGirly Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2018
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  672
  Ми се спие.
   
 9. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.067
  Пол:
  Женски
  Ми се плаче на мајчиниот скут.
   
  На AnnabelLee и GoodGirl45 им се допаѓа ова.
 10. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.376
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Dadusicka, popeto, GoodGirl45 и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  8.778
  Пол:
  Женски
  Плажа, цело време...
   
  На Brinetka му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.462
  Допаѓања:
  20.774
  Пол:
  Женски
  Ми се јаде.
   
 13. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.271
  Допаѓања:
  20.568
  Пол:
  Женски
  Ми се јаде. :)
   
  На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.
 14. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.491
  Допаѓања:
  14.695
  Пол:
  Женски
  Сакам да пливам со часови.
   
 15. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  9.724
  Пол:
  Женски
  Ми се пие алкохол
   
 16. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.555
  Допаѓања:
  48.143
  Пол:
  Женски
  Ми се спие, покрај него
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.537
  Допаѓања:
  140.981
  Пол:
  Женски
  Алкохол и муабет
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  44.570
  Пол:
  Машки
  Ми се пие ладно пивце, па после ми се ....
   
  На Herrera и Brinetka им се допаѓа ова.
 19. Tokyo.

  Tokyo. Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2019
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  1.965
  Пол:
  Машки
  Ми се пие било што жестоко и ми се гушка @marija305
   
  На marija305 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.761
  Допаѓања:
  47.980
  Пол:
  Машки
  Ај честито нека е, свадба кога?
   
  На Brinetka и Bitter-Sweet им се допаѓа ова.