Што ви се прави во моментов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од EnnieFabulous, 26 јули 2010.

 1. Tokyo.

  Tokyo. Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2019
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  1.965
  Пол:
  Машки
  Рано е, ке те викам за свадба немај гајле, за кум те спремам ако прифатиш
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 2. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.761
  Допаѓања:
  47.980
  Пол:
  Машки
  Форумска свадба заслужува фемински кум.
   
  На Brinetka, Glossy-girl и Tokyo. им се допаѓа ова.
 3. Tokyo.

  Tokyo. Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2019
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  1.965
  Пол:
  Машки
  Така е! И кума по твој избор ама мора е форумџика некоја иначе ништо не правиме
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  8.778
  Пол:
  Женски
  Фемински пар.:l::l::l:
  Ај да не сум офф топик, ми се плива.(poolparty)
   
  На Tokyo. му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Tokyo.

  Tokyo. Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2019
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  1.965
  Пол:
  Машки
  Гледаш, Фемина знае некогаш и добро да спојува :wasntme::rofl:
   
  На piksooki и Glossy-girl им се допаѓа ова.
 6. (:strawberry:)

  (:strawberry:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  805
  Ми се плаче
   
  На Dadusicka и Osamena devojka им се допаѓа ова.
 7. Brinetka

  Brinetka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  4.218
  Пол:
  Женски
  Ми се ужива на некоја планина.
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  457
 9. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.619
  Допаѓања:
  145.549
  Ми се спие
   
 10. Elena-123

  Elena-123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2013
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  301
  Ми се гушка
   
  На Dadusicka му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.213
  Пол:
  Машки
 12. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.663
  Допаѓања:
  14.067
  Пол:
  Женски
  Ми се оди во гости. :rofl:
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 13. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  9.724
  Пол:
  Женски
 14. littlegirl_

  littlegirl_ Нов член

  Се зачлени на:
  20 јули 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  Ми се лежи покриена и успана а до мене бившиот ;(:inlove:
   
  На Kikiccc и Stayy W им се допаѓа ова.
 15. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.322
  Допаѓања:
  53.716
  Пол:
  Женски
  Ми се јаде(heidy)
   
  На Herrera и ninja35 им се допаѓа ова.
 16. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.322
  Допаѓања:
  53.716
  Пол:
  Женски
  Ни сама незнам.........
   
  На Herrera му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Juccy

  Juccy Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 август 2010
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  184
  Ми се оде на море...ми се плива...
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 18. LoveRain

  LoveRain Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2017
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  1.070
  Пол:
  Женски
  Ми се јаде. ;(
  009D6DA8-099B-4014-9983-708AD94688BF.jpeg
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 19. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  465
  Допаѓања:
  306
  Пол:
  Женски
 20. Slatkata00

  Slatkata00 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2019
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  581
  Пол:
  Женски
  Ми се оди на планина да уживам во тишина и да се изнаспијам...
   
  На Brinetka и Keanu_R.Wick им се допаѓа ова.