Што ви се прави во моментов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од EnnieFabulous, 26 јули 2010.

 1. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  44.225
  Пол:
  Женски
  Ми се спие.
   
  На Brinetka, mula, Summer16 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.335
  Пол:
  Женски
  И мене.
   
  На Keanu_R.Wick и Milobebence им се допаѓа ова.
 3. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.619
  Допаѓања:
  145.547
  Ми се спие ,дома,у мој кревет ,со мое кебенце
   
 4. Iam.gjubre

  Iam.gjubre Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Mi se spie normalno
   
 5. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.010
  Допаѓања:
  1.795
  Пол:
  Машки
  Ми се пие млеко.
   
 6. girl2

  girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  Mene sega vo momentot mise pusi ďoint vkraj
   
  На K..., Miki_mat3, The Chef и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.899
  Пол:
  Женски
 8. invisible23

  invisible23 Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2019
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  139
  Пол:
  Машки
  I mene sega :P
   
  На girl2 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.926
  Допаѓања:
  9.301
  Пол:
  Женски
  Ми се гушка некој и бакнува до бесвест.
   
  На Snow_King му/ѝ се допаѓа ова.
 10. INEEDLOVE

  INEEDLOVE Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  125
  Пол:
  Машки
  Ми се гледа филм, ми се гушка, ми се чеша, ми се љубииииииииииии
   
  На angelagirl123456 и GirlLove им се допаѓа ова.
 11. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  467
  Пол:
  Машки
 12. Miki_mat3

  Miki_mat3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2017
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  56
  Пол:
  Машки
  AJ BUJRUM :D
   
 13. girl2

  girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  Ajde samo kazvaj kade uste baram jas xD
   
  На Miki_mat3 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.010
  Допаѓања:
  1.795
  Пол:
  Машки
  Ми се лебди.
   
  На Iva9612 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Superlejdi27

  Superlejdi27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  1.276
  Пол:
  Женски
  Ми се гледа серија
  Ми се спие
  Ми се оди на одмор 1 недела
   
 16. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.899
  Пол:
  Женски
 17. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.215
  Допаѓања:
  5.682
  Ми се пуши цигара, ми се јаде штипска пастрмајлија..
   
 18. Nightwish11

  Nightwish11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2020
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  1.899
  Пол:
  Женски
 19. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.619
  Допаѓања:
  145.547
 20. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.504
  Допаѓања:
  3.399
  Пол:
  Женски
  Ми се оди некаде,да си ги средам мислите
   
  На Herrera и Nightwish11 им се допаѓа ова.