1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ви се јаде во моментов?

Дискусија во 'Храна и пијалаци' започната од RainBow, 28 февруари 2010.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.789
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
  Леле не знам од каде да почнам. Вчера на коктелот имаше се и свашта, а јас не можев ништо да каснам. И на крај на роденден кај што бев имаше и прекрасна чоколадна торта :( Како би мавнала сега едно парче мхм мхм
  [​IMG]
   
  На Lolo5, bluegirl7, portokalova и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.449
  скара со пиво....ама не да одам, некаде на скара....во дворче да ја чурнам по мој мерак :lol: :lol:
   
  На Snowdrop му/ѝ се допаѓа ова.
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  mi se jadea ekleri..si gi napravivme so majka mi i se najdov :)
   
 4. maserkaTA

  maserkaTA Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  7
  Еееее...хамбургер...не сум јадела со месеции и сега ми текнааа :D :D :D Одам одма до сендвичара :D :D :D
   
 5. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Лубеница и мекици :lol: :lol: :mrgreen:
   
  На Brave.Girl и Snowdrop им се допаѓа ова.
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Сладолед ми се јаде и веќе некое време намеравам да си купам :D
   
  На Snowdrop му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.775
  Допаѓања:
  131.126
  :lol: :lol: :lol:

  Рејнбоу, ептен ме изнасмеа со темава... и онака за храна само се збори, па дај бар да има човек кај да си каже без да го караат :lol:

  Иначе ова е еден од ретките момени кога ништо не ми се јаде. Цел ден јадам, и веќе не сакам да слушнам за храна :D
  Ама сигурно уште утре ќе се навратам на темава :D
   
  На swetygirl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. nica

  nica Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  56
  eheee mi se jadat mn stvari, ekleri, hamburger, pizza, znam nisto zdravo ama so da praam :D
   
 9. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  Црешииии :D :D :D
   
 10. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  89
  Лелел луѓе јадење..абе се ми се јаде моментално :D :D од лубеница до мајонез со пилешки гради одозгора , а меѓу овие две работи уште 101 :D :D
   
  На charliee и Snowdrop им се допаѓа ова.
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Чекај сега....пилешките гради над мајонезот? :lol:
   
  На patika19 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.243
  Допаѓања:
  43.108
  Ги обожавам овие теми :) :lol:

  Моментално не ми се јаде ништо, но ако има некоја добра свежа овошна салата, би каснала! На пример, од манго ананас и лимонов џус, ништо друго. Ммммм, сакам.
   
 13. angie

  angie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  242
  Уффффф темава ми е слаба страна :D :D :D во моментов доро би ми дошол еден гооолем хамбургер и Coca cola па за десерт може некоја чоколадна торта или ете може и MIlka нема да ми се лоши :mrgreen: Поззззз
   
 14. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  87
  Lele temava uste tolku mi otvori apetit.....inaku vo momentov mi se jade nesto skara ili eden ubav hamburger...a moze i tost so pecurki.....mmmm kako mi se jade ama nemaaaa... :( :x
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Не ми се јаде сега ништо, ама како би мавнала еден сок од боровница...
   
 16. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  лалзањи :D
   
 17. gossip.girl

  gossip.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  jagodi ananas kajsija praska...pica lazanji mc chicken nuggets ... sladoled od cokolado jagoda vanila ..cokolado so biskviti ili so jagoda
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.789
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
  Ахахахаха со пилешки гради одозгора :lol:
  Кој спомна еклери? :D А ноже и да се проба се од наведеното :lol:
   
 19. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  251
  пудинг од чоколадо со шлаг одозгора
   
 20. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  после месечевата диета и го*на да ми даеш би јадела хахаах се шалам ама ептен сум гладна :D
   
  На Elennaa му/ѝ се допаѓа ова.