Што ви стои на десктоп?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од BlackSwan5, 16 март 2012.

 1. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.548
  Постирајте ги сликите што ви стојат на десктоп во моментов :) .

  Еве јас прва.
  Ако е глупа темата,клуч :) .
   

  Прикачени фајлови:

  • rm1601_1[1].jpg
   rm1601_1[1].jpg
   Големина на фајлот:
   101,2 KB
   Прегледи:
   4.136
  На Didi-13, Jessie-J и BoaVista им се допаѓа ова.
 2. kika13

  kika13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  104
  Што ви стои на декстоп?

  Моментално сексичов ми е на десктоп :)

  [​IMG]
   
  На The.Pink.Angel, BoaVista и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.197
  Допаѓања:
  41.028
  Што ви стои на декстоп?

  Jас и кутето ми прегрнатки :D
   
  На BoaVista и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 4. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.335
  Moментално оваа:
  Ама се менуваат на 20 мин. затоа што ми се цела тема
   

  Прикачени фајлови:

  • Capture.PNG
   Capture.PNG
   Големина на фајлот:
   1,4 MB
   Прегледи:
   4.089
  • Capturecvcv.PNG
   Capturecvcv.PNG
   Големина на фајлот:
   1,6 MB
   Прегледи:
   4.075
  • Capturecvv.PNG
   Capturecvv.PNG
   Големина на фајлот:
   1,2 MB
   Прегледи:
   4.075
  • Capturefvc.PNG
   Capturefvc.PNG
   Големина на фајлот:
   920,9 KB
   Прегледи:
   4.075
  • Capturevcc.PNG
   Capturevcc.PNG
   Големина на фајлот:
   930,6 KB
   Прегледи:
   4.075
  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.490
  Што ви стои на декстоп?

  Последниве 3,4 недели ми е вака десктопот :)
  Демек нешто мотивација, што ти знам јас :D :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • Capture.JPG
   Capture.JPG
   Големина на фајлот:
   88,9 KB
   Прегледи:
   4.108
  На Cacuvche, maloto-ludoto и firequeenn им се допаѓа ова.
 6. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  17.915
  Пол:
  Женски
  Обично некој пејсажи, ретко такви од фудбалер и слично, сакам да имам слика од мене, ама ќе биди смената од брат ми, ич нејќи така по десктоп :D
   
 7. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.775
  Допаѓања:
  28.939
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Didi-13 и BlackSwan5 им се допаѓа ова.
 8. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.173
  Пол:
  Женски
  Плажа, море, сонце, мислам шо си сакам највеќе :D тука веќе познато :D Ја немам сликата во компјутер, туку само директно ја префрлив на десктоп.Иначе ќе ја постирав :)
   
 9. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.787
  Сега ми стои таа црно-белата, а предходно другата.

  И двете се дело на Љубам .. секоја чест. :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • 8.jpg
   8.jpg
   Големина на фајлот:
   80,8 KB
   Прегледи:
   4.034
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина на фајлот:
   27 KB
   Прегледи:
   4.034
  На T.i.n.a08 и Chocolate.me им се допаѓа ова.
 10. Mini-Mouse

  Mini-Mouse Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2011
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  1.438
  Пол:
  Женски
  Моментално :)
   

  Прикачени фајлови:

  • nature_0002.jpg
   nature_0002.jpg
   Големина на фајлот:
   167,6 KB
   Прегледи:
   4.025
 11. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.388
  Пол:
  Женски
  Што ако не New York во сите сезони, соодветно...
  Уште ми стои зимската, уште малку ќе дојде Централ Парк во Пролет!
   
  На sanjaeva, LilBaby, Doozy и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Betty.Boop

  Betty.Boop Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2011
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  61
  :D :D :D
   

  Прикачени фајлови:

  На BlackSwan5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  7.618
  Ногу ми се весели :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На Chocolate.me, Kasha, Gordana10 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.596
  Допаѓања:
  10.775
  Пол:
  Женски
  :l:
   

  Прикачени фајлови:

  На L-enna му/ѝ се допаѓа ова.
 15. K.e.ll.y

  K.e.ll.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  458
  Допаѓања:
  213
  Кога ја видов темава, ми текна да видам што имам :lol: и време е да ја сменам позадинава со мразои, златна природа, сонце, пролет/лето да си ставам :sun:
   
 16. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.835
  Јас и сестра ми сликани пред две години.
   
 17. N.Kety

  N.Kety Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  1.219
  Допаѓања:
  1.758
  ахахахах ова го стаив кога спремав испити и уште ми стои
   

  Прикачени фајлови:

  • 1 (17).jpg
   1 (17).jpg
   Големина на фајлот:
   49,2 KB
   Прегледи:
   386
 18. Miss-Angie92

  Miss-Angie92 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  487
  Пол:
  Женски
  Моментално ми е оваа слика: :)

  [​IMG]
   
 19. simon4etooo

  simon4etooo Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  186
  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На eminil и BeYourself им се допаѓа ова.
 20. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
  Иако се стопи снегот уште си стои еден убав зимски пејзаш :)