Што во слободно време?

Дискусија во 'Слободно време' започната од brineta, 3 декември 2009.

 1. TatjanaJana

  TatjanaJana Нов член

  Се зачлени на:
  13 јули 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Во слободно време изработувам декорации за свадба и роденденски декорации... доколку и треба на некоја членка нека ми пише да се договориме.
  Редовно следам,прв пат пишувам,
  Поздрав и убав ден на сите :)
   
  На NORA17 и Ana Chio им се допаѓа ова.
 2. Mr. Right

  Mr. Right Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  1.957
  Допаѓања:
  66.693
  Пол:
  Машки
  Уште дa имaв слoбoднo време. :(
   
 3. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  517
  Пол:
  Женски
  Возам ролери,точак,го шетам кучето,трчам на кеј
   
 4. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Пијам кафе, читам некое списание или книга. Речиси ич не излагам во кафани и дискотеки. Не сакам да бидам во тие места.
   
  На NORA17 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. blondegirl95

  blondegirl95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2017
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  94
  Пол:
  Женски
  Излегувам на кафе,спијам
   
 6. dianna95

  dianna95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  95
  Пол:
  Женски
  Си ја полнам кадата со вода и некоја купка, редам наоколу свеќи, си пијам вино и пеам на цел глас. Или го шетам кучето, возам ролери, пишувам дневник, правам совршени планови за некој вид заработка од дома кој никогаш не ги остварувам, читам книга.
   
  На Maja333 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. $ophia

  $ophia Активен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2018
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  334
  Пол:
  Женски
  Читам, го шетам кучето, понекогаш и пишувам
   
 8. worrieddd

  worrieddd Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  879
  Допаѓања:
  3.466
  Пол:
  Женски
  Си пуштам музика застанувам пред огледало и танцувам и пеам, влегувам во филм :rofl:
   
  На $ophia му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Feminka22

  Feminka22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  4.627
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Лежам, седам па пак лежам.Некогаш гледам серии дур лежам:lol: средувам соба или спијам.

  Денес поради времево апла мрза ме фати:rain::nod:
   
 10. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.601
  Допаѓања:
  20.418
  Пол:
  Женски
  Сурфам на нет, средувам по дома, шетам, читам интересни и корисни статии, пишувам на компјутер, слушам музика, гледам серии и одмарам.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 11. Brunhilde

  Brunhilde Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  1.759
  Допаѓања:
  15.863
  Пол:
  Женски
  Во слободно време гледам филмови, учам нешто, и помагам нешто на мајка ми, излегувам со другарки.
   
 12. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  6.813
  Пол:
  Женски
  Во слободно време шетам по градот, пијам кафе, гледам видеа на јутуб и др.
   
 13. Cindarella1846

  Cindarella1846 Нов член

  Се зачлени на:
  28 декември 2019
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Не најдов каде да прашам пошо некои теми се затворени,па мислам дека може тука..во слободно време гледам филмови,поради училиштето го прекинав гледањето на филмови,па денеска се решив пак да почнам и отидов на филматива но секој филм што го вклучам пишува Наскоро,а претходно го имав гледано..што се дешава ако може некој да ми каже??
   
 14. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  8.706
  Допаѓања:
  98.751
  Пол:
  Женски
  Што беше тоа слободно време? :(

  Ваљда на форумот седам тоа време. :D
   
 15. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  2.611
  Порано секој час од слободното време го користев читајќи книги или пишувајќи нешто. Некогаш си смислував и тема некоја за да размислувам и да истражувам на интернет. Имам колега од факултет кој секогаш знае да ми даде некое поучно видео за гледање, ми имаше праќано линкови од предавања на хрватски за различни нешта во врска со светот. Сега баш и немам толку слободно време за такви активности. Најчесто излегувам на прошетка или седам на форумов читам искуства, читам за бременост и такви работи. Баш би сакала да сум покреативна и да направам интересни украси или корисни работи за низ дома.
   
 16. NORA17

  NORA17 Нов член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2020
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Слободно време на Јутуб гледам видеа:)