Што гледавте денес на ТВ?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Dream-Girl, 17 мај 2014.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.351
  Допаѓања:
  134.590
  Пол:
  Женски
  Темава е слична како и темата Што слушате во моментов, само разликата е што тука ќе пишуваме што сме гледале во текот на денот на ТВ програмите. :)
   
 2. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  серијата "Tarzan" :D
   
 3. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  223
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  900
  Пол:
  Женски
  Серијата ,,Монте Видео видимо се!,, на РТС сателитскиот канал :) ;) 8)
   
 5. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  390
  Profilage.. :fubar:
   
 6. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.351
  Допаѓања:
  134.590
  Пол:
  Женски
  „Непобедливо срце“ и вести. :D
   
 7. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.351
  Допаѓања:
  134.590
  Пол:
  Женски
  Брачен судија, ракомет, „Карадај“, сега ТЛПЗ подгледнувам и тоа. :D
   
 8. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.037
  На ID Изчезнати и Др. Џи :?:
   
 9. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.047
  Проблематично дете 2 :D
   
 10. Love...music

  Love...music Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2014
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.299
  Пол:
  Женски
  онака ништо само малку погледнав вести и сега ми е пуштено на снегови на љубовта ама не го мн гледам
   
 11. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  947
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Се или нешто и снегови на љубовта:)
   
 12. nikolija26

  nikolija26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  590
  Проблематично дете 2 и Се или нешто
   
 13. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  дуге ноге (со лепа) :lol: проблематично дете 2, се или нешто, зоро ... цел ден тв тв тв(facepalm)
   
 14. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.047
  Хмм..Наследството на госпоѓицата:D:D
  Не го пратам али го памтам од порано и си се потсеќам:P
   
  На Dream-Girl му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.351
  Допаѓања:
  134.590
  Пол:
  Женски
  Вести :lol: , Ајшен сега уште малце и после Мирниот сокак ќе гледам. :P
   
 16. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  4.394
  Допаѓања:
  46.675
  Пол:
  Женски
  Цел ден слушав песни и гледав цртани со Гарфилд ради внук ми :D
   
 17. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  991
  Пол:
  Женски
  Adventure time:$
   
 18. Love...music

  Love...music Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2014
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.299
  Пол:
  Женски
  Ајшен реприза
  и некој си турски филм на алфа фати ама не сум сигурна кој малце го загледав
   
 19. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.890
  Допаѓања:
  19.622
  Пол:
  Женски
  Љубов и казна,сега гледам Kuca od srce преубава е емисијава.... no comment !!
   
 20. SwanMay

  SwanMay Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  4.669
  Пол:
  Женски
  Квизот Potera на HRT1, како и секој друг ден. Ловците се фантастични :clap: , имаат огромни понавања од секоја област и навистина е интересно да си ги одмериш сопствените знаења со такви луѓе. 8-|
   
  На alana95 му/ѝ се допаѓа ова.