1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што гледавте денес на ТВ?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Dream-Girl, 17 мај 2014.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.289
  Пол:
  Женски
  Темава е слична како и темата Што слушате во моментов, само разликата е што тука ќе пишуваме што сме гледале во текот на денот на ТВ програмите. :)
   
 2. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  391
  серијата "Tarzan" :D
   
 3. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  224
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.163
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  Серијата ,,Монте Видео видимо се!,, на РТС сателитскиот канал :) ;) 8)
   
 5. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  391
  Profilage.. :fubar:
   
 6. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  На ID Изчезнати и Др. Џи :?:
   
 7. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.046
  Проблематично дете 2 :D
   
 8. Love...music

  Love...music Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2014
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.298
  Пол:
  Женски
  онака ништо само малку погледнав вести и сега ми е пуштено на снегови на љубовта ама не го мн гледам
   
 9. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Се или нешто и снегови на љубовта:)
   
 10. nikolija26

  nikolija26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  590
  Проблематично дете 2 и Се или нешто
   
 11. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  дуге ноге (со лепа) :lol: проблематично дете 2, се или нешто, зоро ... цел ден тв тв тв(facepalm)
   
 12. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.046
  Хмм..Наследството на госпоѓицата:D:D
  Не го пратам али го памтам од порано и си се потсеќам:P
   
 13. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  5.419
  Допаѓања:
  54.708
  Пол:
  Женски
  Цел ден слушав песни и гледав цртани со Гарфилд ради внук ми :D
   
 14. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  992
  Пол:
  Женски
  Adventure time:$
   
 15. Love...music

  Love...music Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2014
  Пораки:
  330
  Допаѓања:
  1.298
  Пол:
  Женски
  Ајшен реприза
  и некој си турски филм на алфа фати ама не сум сигурна кој малце го загледав
   
 16. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  14.125
  Допаѓања:
  43.681
  Пол:
  Женски
  Љубов и казна,сега гледам Kuca od srce преубава е емисијава.... no comment !!
   
 17. SwanMay

  SwanMay Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  855
  Допаѓања:
  4.674
  Пол:
  Женски
  Квизот Potera на HRT1, како и секој друг ден. Ловците се фантастични :clap: , имаат огромни понавања од секоја област и навистина е интересно да си ги одмериш сопствените знаења со такви луѓе. 8-|
   
  На alana95 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  Цел ден гледам филмови на HBO:yawn:
   
 19. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  672
  Допаѓања:
  761
  Пол:
  Женски
  Гледав нешто вести и после ќе ја гледам серијата Воена академија.
   
 20. Rama

  Rama Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  5.419
  Допаѓања:
  54.708
  Пол:
  Женски
  Цел ден гледав Балканика , односно слушав :D