1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што гледате во моментов?

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од erica, 19 мај 2014.

 1. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  Насловот се кажува :) Напишете што гледате во моментов на телевизија :D
  Не приметив ваква тема ако има слободно во канта :*
   
 2. WaffleGirl

  WaffleGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2014
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  1.047
  Вести.. :wasntme:
   
 3. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.602
  Допаѓања:
  8.003
  Јас гледам во монитор.
  Моментално ми е отворен форумов каде што го куцам коментаров и по некоја случајност гледам во темава.
  Не ми е пуштен телевизорот во моментов :|
   
  На Bitter-Sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.147
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
  ,,Очи во очи,,-Хајдпарк дебатна контактна емисија на телевизијата ,,24 Вести,, :fubar: :?: :|
   
 5. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.442
  Допаѓања:
  17.122
  Пол:
  Женски
  MTV hits :D
   
 6. Ondula

  Ondula Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2014
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  1.042
  Пол:
  Женски
  Disney channel и форумов. :)
   
 7. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Баш во моментов помислив дека може да има и ваква тема (а мислев дека нема) и да отворам, па ја најдов. :D

  Во моментов гледам реприза „Имитација на животот“ на Сител. :D
   
 8. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Keeping up with the Kardashians 8) :lol:
   
 9. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  The Twilight Saga New Moon (2009) :)
   
 10. sheficata46

  sheficata46 Активен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2014
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  4
  Моментално гледам турска серија "Диви Јагоди". ахахах :D Интересна е..
   
 11. frose1

  frose1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  34
  You May Not Kiss the Bride
   
 12. SweetGirl234

  SweetGirl234 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
 13. fashion.girl.13

  fashion.girl.13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
 14. AffyJelenator

  AffyJelenator Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2014
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
 15. fashion.girl.13

  fashion.girl.13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  работна акција :)
   
 16. ssweety

  ssweety Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2014
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  1.494
  Пол:
  Женски
  fashion.girl.13 каде гледаш работна акција во моментов???
   
 17. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  2.691
  Допаѓања:
  8.289
  Пол:
  Женски
  Lost Girl на AXN. :)
   
 18. Sandokan123

  Sandokan123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  6
  30 Rock..not bad..
   
 19. anuvcheto

  anuvcheto Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2012
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  352
  Том и Џери
   
 20. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  952
  Допаѓања:
  510
  Пол:
  Женски