1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да и кажам на мајка ми кога ќе добијам???

Дискусија во 'Канта' започната од sakamramenstomak, 28 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sakamramenstomak

  sakamramenstomak Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
 3. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  "Мамо добив" |(
   
  На unique123 и n.a.t.t.y им се допаѓа ова.
 4. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.971
  Ми требаат влошки ?? :?:

  Треба да го испереш чаршавот ??

  Ама ајде, девојко, не е којзнае што. ;)
   
 5. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.050
  Допаѓања:
  694
  Пол:
  Женски
  ќе си молчиш и срамиш мислејќи дека ова е една од најглупавите работи што може да ги очекува една млада девојка,се додека не ја види долната облека фрлена меѓу последните алишта во корпата за нечисти алишта и тогаш се ќе и стане јасно без да има потреба да и кажеш. ;)
   
 6. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.788
  Допаѓања:
  151.481
  Мамоооо,ГО ДОБИВМЕ ДОБИЕНОТО!

  Клуч! |(
   
  На Offspring му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.