1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да му поклонам за нова година ?

Дискусија во 'Канта' започната од macuska23, 27 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macuska23

  macuska23 Активен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Што да му купам на дечкото за нова година ? Има некоја размислувано на оваа тема.. некој предлог ?
   
 2. Libera

  Libera Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  1.278
  Допаѓања:
  5.906
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.