Што да му поклонам?

Дискусија во 'Канта' започната од KikaxD, 14 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KikaxD

  KikaxD Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Идната сабота на 22 правиме година, откако ја започнавме нашата врска. Стварно незнам што да му подарам, незнам што би сакал. :/ Мислев да направам албум од нашите слики ( многу од сликите тој не ги знае) да извадам слики да купам албум и ете... ама па нешто плус нешто што би го изненадило? Или некоја др идеа што да му дадам? :D Фала однапред :D <3
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.