1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да направам?

Дискусија во 'Канта' започната од Chika, 8 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Chika

  Chika Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  На дечко ми му се ближи роденден,и јас ќе му купам нешто секако ама плус сакам да му подарам и нешто креативно лично од мене изработено :angel: ...Ај ако имате идеа некоја дајте...затоа што од толку возбуда ништо не ми текнува :(
   
 2. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Темата е заклучена бидејќи постои иста таква.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.